Obchodný manažér pre oblasť služieb

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac- základná mzda od 1500 € v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka naviazaná na dosahované výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu by sme radi privítali človeka, ktorý má hlavu otvorenú novým myšlienkam a je kreatívny v hľadaní obchodných príležitostí a riešení. Pre ktorého pojem prozákaznícka orientácie nie je iba fráza a budovanie a rozvoj dlhodobých obchodných vzťahov je pre neho samozrejmosť.

Tvojou náplňou práce bude:
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti služieb dodávaných našou spoločnosťou,
- rozvoj spolupráce na už existujúcich zákazkách,
- komunikácia so zákazníkmi,
- príprava podkladov pre obchodné súťaže v spolupráci s obchodným tímom,
- pravidelný reporting,
- príprava zmlúv a kalkulácia.

Ak si komunikatívny, riešenie námietok zákazníka je pre Teba výzva, máš skvelý "ťah na bránu" a navyše si z východného Slovenska, radi Ťa privítame v našom priateľskom kolektíve.

- zázemie stabilnej spoločnosti,
- flexibilná pracovná doba,
- služobné auto,
- nápoje na pracovisku zadarmo,
- príspevok na stravovanie,
- skvelý kolektív, s ktorým sa nikdy nenudíš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie,
- skúsenosti s akvizičnou činnosťou,
- zvládanie námietok,
- empatia,
- flexibilita.

Sme česko-slovenská spoločnosť a na trhu integrovaného facility managementu pôsobíme od roku 1990. Zabezpečujeme komplexné služby IFM – bezpečnosť, údržbu, energetiku a upratovanie nehnuteľností.
Naše portfólio tvorí niekoľko stoviek objektov po celej Českej a Slovenskej republike a postupne expandujeme do ďalších krajín strednej Európy. Staráme sa o desiatky obchodných centier aj kancelárskych budov. Pôsobíme vo výrobných spoločnostiach a logistických areáloch.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4573641  Dátum zverejnenia: 8.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac