Reagujte bez životopisu

Pracovník bezpečnostnej služby - pošta - západné SK - brigáda

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.01.2023, príp. dohodou
4,69 EUR/hod.zákl.mzda od 4,69 EUR/hod - výška základnej mzdy závisí od celkového počtu hodín v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme brigádnikov s platným SBS preukazom na zabezpečovanie poriadku a bezpečnosti pracovníkov pošty na nižšie uvedených pobočkách pošty v Nitrianskom alebo Bratislavskom kraji počas celého roka.
Pracovná doba:
Plavecký Štvrtok - 2 prac.dni v mesiaci 8:00 -15:00 hod.
Zlaté Klasy - 2 prac.dni v mesiaci 8:00 -14:00 hod.
Diakovce - 1 prac.deň v mesiaci 8:00-15:00 hod.
Selice - 2 prac.dni v mesiaci - 1.deň 8:00 -17:00 hod, 2.deň 8:00 -15:00 hod.
Kuklov - 3 prac. dni v mesiaci - 7:30 -12:00 hod.
Jelka - 2 prac.dni v mesiaci - 1.deň 8:00 -17:00 hod, 2.deň 8:00 -15:00 hod.
Hurbanovo - 1 prac.deň v mesiaci - 8:00-14:30 hod.
Kolárovo - 2 prac.dni v mesiaci - 8:00 -12:00 hod.
Kozárovce - 1 prac.deň v mesiaci 7:30 -12:00 hod.
Zlaté Moravce - 1 prac.deň v mesiaci - 8:00 -18:00 hod.
Komárno - 2 prac.dni v mesiaci - 7:00 -18:00 hod.
(Práca sa vykonáva na jednotlivých pobočkách, nie je nutné cestovať do inej obce.)

- pracovné oblečenie a obuv
- Multisport karta
- práca v stabilnej, zodpovednej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Ak máte záujem, prosím pošlite nám Váš životopis spolu s telefonickým kontaktom na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- nutná výborná fyzická zdatnosť, práca je fyzicky náročná
- schopnosť zvládať komunikačne náročné a konfliktné situácie
- preukaz odbornej spôsobilosti (SBS) podmienkou

Sme česko-slovenská spoločnosť a na trhu integrovaného facility managementu pôsobíme od roku 1990. Zabezpečujeme komplexné služby IFM – bezpečnosť, údržbu, energetiku a upratovanie nehnuteľností.
Naše portfólio tvorí niekoľko stoviek objektov po celej Českej a Slovenskej republike a postupne expandujeme do ďalších krajín strednej Európy. Staráme sa o desiatky obchodných centier aj kancelárskych budov. Pôsobíme vo výrobných spoločnostiach a logistických areáloch.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4493847  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,69 EUR/hod.