Poradíme Vám?

Predák/-čka

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
3,82 EUR/hod.+ príplatok za vedenie 100 €/mesiac, osobné ohodnotenie 70 € , dochádzkový bonus 30 €, zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý rád spája ľudskosť s profesionálnym prístupom a ktorého napĺňa práca s ľuďmi.

Vašou náplňou práce bude:
- vytvoriť plán práce pre pracovníkov vašej zmeny na týždeň,
- každý deň koordinovať čistiace práce a dohliadať na ich kvalitu na objekte v rámci danej pracovnej zmeny,
- podľa potreby vydávať pracovné a čistiace prostriedky,
- zaškoľovať nových pracovníkov,
- kontrolovať dochádzku a reportovať jej aktuálny stav,
- kontrolovať plnenie pracovných povinností a dodržiavanie interných pravidiel a smerníc,
- kontrolovať vykonávanie údržby čistiacich strojov.

Práca je vykonávaná na 3 zmeny - ranná 6:00-14:00 hod, poobedná 14:00-22:00 hod, nočná 22:00-6:00 hod.

- dochádzkový bonus
- práca v stabilnej spoločnosti
- zabezpečená doprava do zamestnania

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš životopis spolu so žiadosťou o prijatie mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
E-mail - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- adaptabilita
- skúsenosti s vedením zamestnancov
- výborné komunikačné zručnosti
- vodičský preukaz skupiny B podmienkou
- základná znalosť práce s PC - Word, Excel, e-mail

Spoločnosť Special Service International SK s. r. o. sa špecializuje na ochranu majetku a osôb. Sme dynamicky sa rozvíjajúca organizácia so stále rozširujúcim sa spektrom poskytovaných služieb.

S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI vieme, že držať krok nestačí. Preto sa aktívne podieľame na rýchlom vývoji technológií používaných v odbore bezpečnostných služieb..

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nevädzova 6C
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 4182044  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,82 EUR/hod.