Hlavný účtovník

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Nevädzová 6C, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie účtovnej agendy spoločnosti
- Vystavovanie faktúr a registrácia došlých faktúr, účtovanie odberateľských faktúr
- Spracovávanie dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
- Vedenie štatistických výkazov
- Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
- Účtovanie majetku
- Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
- Spracovanie finančných analýz a reportov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

- Ekonomické vzdelanie
- Skúsenosti v oblasti účtovníctva min. 3 roky
- Znalosť účtovníctva, znalosť platnej legislatívy a účtovných predpisov
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Lojalita, diskrétnosť
- Komunikatívnosť

Spoločnosť Special Service International SK s. r. o. sa špecializuje na ochranu majetku a osôb. Sme dynamicky sa rozvíjajúca organizácia so stále rozširujúcim sa spektrom poskytovaných služieb.

S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI vieme, že držať krok nestačí. Preto sa aktívne podieľame na rýchlom vývoji technológií používaných v odbore bezpečnostných služieb..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nevädzová 6C
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kateřina Radoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3212232   Dátum zverejnenia: 22.11.2017