Technik/ Elektrotechnik

SPC International s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 15, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
839 - 1 123 EUR/mesiacUvedená mzda je mzda v skúšobnej dobe s perspektívou výrazného postupu v závislosti od preukázaných odborných predpokladov a záujmu na osobnom raste.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik  / elektrotechnik pre opravy elektronických zariadení

vzdelanie elektrotechnického smeru (§21 výhodou, nie však podmienkou)

všeobecná manuálna zručnosť

práca s počítačom

základný prehľad o oblastiach IT akými sú:

hardvérové komponenty osobného počítača

softvérové vybavenie počítačov

najpodstatnejšie pojmy z oblasti IT

základné princípy využívania informačno-komunikačných sietí

využívanie softvérových aplikácií v každodennom živote

diagnostika porúch elektronických zariadení

skúsenosti a praktické zručnosti v oblasti impulzných napájacích zdrojov pre počítače a servery sú veľmi vítané, nie však podmienkou

výmena pasívnych a aktívnych smd komponentov na doskách plošných spojov

predchádzajúce skúsenosti a praktické zručnosti sú veľmi vítané, nie však podmienkou, pozícia je vhodná aj pre absolventov

 Dochádzkový a výkonnostný  bonus

 Preplácanie nadčasov nad rámec zákona

 Jednozmenná prevádzka / 37,5 h. týždenný pracovný čas​

 Flexibilný pracovný čas

Karta MultiSport

Bonus za odporúčanie nového zamestnanca

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 63 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie, technické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť

Spoľahlivosť

Precíznosť

Zodpovedný prístup

Opravy a modernizovanie výrobkov IT, elektronických a elektro-mechanických zariadení.
Nákup a predaj súčiastok, modulov, podzostáv a kompletných jednotiek IT, eletronického a elektro-mechanického hardweru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Winterová
Tel.: +421918742924
E-mail: poslať životopis
ID: 4831065  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 839 EUR/mesiac