Skladník,predajca a nákupca náhradných dielov

SPAREX SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska cesta 9052, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj a kúpa náhradných dielov pre nákladné vozidlá
- príjem, kontrola, schvaľovanie a spracovanie objednávok
- vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, riadenie inventarizácie skladu
- kompletné riadenie logistiky
- koordinácia dopravy a využívania dopravných prostriedkov na prepravu tovaru
- príprava a kontrola plnenia plánov prepravy
- zodpovednosť za expedíciu a kontrolu nákladov
- vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie
- logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku
- spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s obchodnými partnermi
- udržiavanie poriadku v sklade
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov,
- cenotvorba ND a sledovanie aktualizácie cenníka,
- spracovávanie cenových ponúk,
- spracovávanie dodacích listov a faktúr pre zákazníkov,

- trvalý pracovný pomer
- práca v mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- spoločnosť s 20 ročnou históriou

V prípade pohovoru a záujmu o pracovné miesto zaslať alebo priniesť štruktúrovaný životopis !!!
Pre uvedenú pracovnú ponuku sú uprednostnení uchádzači žijúci v okrese Bánovce nad Bebravou alebo max vo vzdialenosti 20 km od mesta BN.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.11.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z oblasti predaja náhradných dielov pre vozidlá min 1 rok (nákladné vozidlá výhodou)
- znalosť sortimentu ND v oblasti vozidiel a zabezpečovanie servisu vozidiel ( nákladné vozidlá výhodou)
-obchodné zručnosti, asertívne vyjednávanie, vyjednávacie schopnosti, komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti
- lojálnosť, flexibilita, komunikatívnosť

Autorizovaný servis nákladných vozidiel zn. TATRA a servis IVECO & TRUCKS, predaj náhradných dielov na nákladné vozidlá zn.TATRA, IVECO & TRUCKS

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Trenčianska cesta 9052
95704 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Nikola Bérešová
Tel.: +421911892760
E-mail: poslať životopis
ID: 3513537   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + prémie