Prijímací technik servisu

SPAREX SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1100 € + prémie do výšky 100% a viac podľa odpracovaného výkonu + Dochádzkový bonus na cestovné 15 km od Bánoviech n./B. !!!!! (preplácanie cestovného)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie prijímania a organizovanie procesov opráv s ohľadom na efektívne
využívanie pracovníkov, výrobných prostriedkov a materiálu,
- riadenie, koordinovanie a motivovanie podriadených pracovníkov,
- zadávanie úloh podriadeným pracovníkom a sledovanie ich plnenia,
- evidovanie a denné vyhodnocovanie odpracovaného času a výkonu pracovníkov,
- zodpovednosť za správne vystavenie zákazkového listu so všetkými potrebnými
informáciami pri prijímaní vozidla do servisu, jeho celú evidenciu počas servisu a
ukončenie zákazky s doplnením príslušnej agendy a informácií pri odovzdaní vozidla,
- zodpovednosť za správne vystavenie faktúr pri ukončení zákazky,
- riadne prijatie a odovzdanie vozidla zákazníkovi s príslušnou agendou,
- zodpovednosť za správne dodržiavanie technologických postupov pri práci na servise,
- zodpovednosť za kvalitu, množstvo a včasné odovzdanie zákazky v zmysle
zákazkového listu,
- pripravovanie cenových kalkulácií opráv,
- komunikácia so zákazníkmi počas priebehu opráv,
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov,
- odskúšanie motorového vozidla po cestných komunikáciách,
- zabezpečovať zákazníkov k bežným a generálnym opravám, predaj náhradných dielov,
- zodpovedá a kontroluje dodržiavanie pracovnej disciplíny pracovníkov servisu,

Dochádzkový bonus na cestovné 15 km od Bánoviech n./B. !!!!! (preplácanie cestovného)

Uchádzač o zamestnanie pošle životopis na email: [email protected], prípade dohodne stretnutie na tel. č. 0911 892 760

Vodičský preukaz sk C. výhodou !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servis vozidiel, predaj ND

Počet rokov praxe

1

Lojálnosť, Zodpovednosť, Dôslednosť, Precíznosť, Komunikatívnosť, Príjemné vystupovanie

Autorizovaný servis nákl. vozidiel zn. TATRA, servis nákl. vozidiel zn. IVECO a TRUCK servis. Spoločnosť sa zaoberá aj predajom náhradných dielov ( maloobchod aj veľkoobchod) na uvedené značky. Ponúkame nákladný a osobný pneuservis, autolakovňa, pieskovňa.
ID: 4540690  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac