Sekretárka / Pomocná účtovníčka / Administratívna pracovníčka

SPAREX SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
820 EUR/mesiacZákladná mzda + možnosť odmien podľa odpracovaného výkonu zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie a evidovanie pošty, vybavovanie firemnej korešpondencie, práca s dokumentáciou- triedenie, zakladanie, vyhľadávanie, evidencia, archivácia, vypracovanie pokladničných dokladov, sekretárske práce, výpočet dochádzky zamestnancov, účtovanie prijatých a vystavených faktúr, úhrad, evidencia a mesačné výkazy v oblasti duálneho vzdelávania, vystavovanie upomienok, nákup reprezentačného....

Podmienka pre prijatie: základná znalosť účtovania v podvojnom účtovníctve.

V prípade nesplnenia uvedenej podmienky, prosíme životopisy nezasielať !!!

V prípade pohovoru a záujmu o pracovné miesto je potrebné zaslať alebo priniesť štruktúrovaný životopis!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita, lojálnosť, presnosť

Autorizovaný servis nákl. vozidiel zn. TATRA, servis nákl. vozidiel zn. IVECO a TRUCK servis. Spoločnosť sa zaoberá aj predajom náhradných dielov ( maloobchod aj veľkoobchod) na uvedené značky. Ponúkame nákladný a osobný pneuservis, autolakovňa, pieskovňa.
ID: 4496355  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac