Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Manipulant, vodič sk.C

SPAREX SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac+ prémie a odmeny podľa odpracovaného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulačné práce
Prepravovanie a dodávanie tovaru
Nakladanie a vykladanie, presúvanie paliet s tovarom
Pomocné práce
Kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie

Uchádzač o zamestnanie musí mať platný vodičský preukaz sk.C! Prosím, aby si uchádzači o zamestnanie priniesli so sebou aj životopis a taktiež si vopred dohodli termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

pozornosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, praktické myslenie

Autorizovaný servis nákl. vozidiel zn. TATRA, servis nákl. vozidiel zn. IVECO a TRUCK servis. Spoločnosť sa zaoberá aj predajom náhradných dielov ( maloobchod aj veľkoobchod) na uvedené značky. Ponúkame nákladný a osobný pneuservis, autolakovňa, pieskovňa.
ID: 4402184  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac