Autoelektrikár

SPAREX SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.6-8 € hodina + možnosť prémií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostikovanie porúch na elektrických častiach motorových vozidiel.
Identifikácia závad a následné vykonávanie opráv a údržby nedostatkov na elektroinštalácii.
Stanovenie najvhodnejšieho spôsobu opravy nedostatkov na motorových vozidlách.
Práca s meracími, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou.

NADŠTANDARDNÉ mzdové ohodnotenie
- trvalý pracovný pomer
- práca v mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- spoločnosť s 20 ročnou históriou

V prípade pohovoru a záujmu o pracovné miesto zaslať alebo priniesť štruktúrovaný životopis!!!
Pre uvedenú pracovnú ponuku sú uprednostnení uchádzači žijúci v okrese Bánovce nad Bebravou alebo max vo vzdialenosti 20 km do mesta BN

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, precíznosť, presnosť, komunikatívnosť

Autorizovaný servis nákl. vozidiel zn. TATRA, servis nákl. vozidiel zn. IVECO a TRUCK servis. Spoločnosť sa zaoberá aj predajom náhradných dielov ( maloobchod aj veľkoobchod) na uvedené značky. Ponúkame nákladný a osobný pneuservis, autolakovňa, pieskovňa.
ID: 3924685  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.