Sekretárka / Pomocná účtovníčka / Administratívna pracovníčka

SPAREX SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiacZákladná mzda + možnosť odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie a evidovanie pošty, vybavovanie firemnej korešpondencie, práca s dokumentáciou- triedenie, zakladanie, vyhľadávanie, evidencia, archivácia, vypracovanie pokladničných dokladov, sekretárske práce, výpočet dochádzky zamestnancov, účtovanie prijatých a vystavených faktúr, úhrad, evidencia a mesačné výkazy v oblasti duálneho vzdelávania, vystavovanie upomienok, nákup reprezentačného....

Podmienka pre prijatie: základná znalosť účtovania v podvojnom účtovníctve !!!!!

V prípade pohovoru a záujmu o pracovné miesto zaslať alebo priniesť štruktúrovaný životopis!!!

Pre uvedenú pracovnú ponuku sú uprednostnení uchádzači žijúci v okrese Bánovce nad Bebravou alebo max vo vzdialenosti 20 km do mesta BN

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita, lojálnosť, presnosť

Servis nákladných vozidiel + predaj náhradných dielov

Horné Ozorovce 298
957 03 Bánovce nad Bebravou
ID: 3846525  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac