Skladník, predajca a nákupca náhradných dielov

SPAREX SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 200 EUR/mesiac700 eur + prémie podľa výsledkov práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj a kúpa náhradných dielov pre nákladné vozidlá
- príjem, kontrola, schvaľovanie a spracovanie objednávok
- vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, riadenie inventarizácie skladu
- kompletné riadenie logistiky
- koordinácia dopravy a využívanie dopravných prostriedkov na prepravu tovaru
- príprava a kontrola plnenia plánov prepravy
- zodpovednosť za expedíciu a kontrolu nákladov
- vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie
- logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku
- spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s obchodnými partnermi
- udržiavanie poriadku v sklade
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- cenotvorba ND a sledovanie aktualizácie cenníka
- spracovanie cenových ponúk
- spracovanie dodacích listov a faktúr pre zákazníkov

- trvalý pracovný pomer
- práca v mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- spoločnosť s 20 ročnou históriou

V prípade pohovoru a záujmu o pracovné miesto zaslať alebo priniesť štruktúrovaný životopis !!!
Pre uvedenú pracovnú ponuku sú uprednostnení uchádzači žijúci v okrese Bánovce nad Bebravou alebo max vo vzdialenosti 20 km od mesta BN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-skúsenosti z oblasti predaja náhradných dielov pre vozidlá min 1 rok ( nákladné vozidlá výhodou)
-znalosť sortimentu ND v oblasti vozidiel a zabezpečovanie servisu vozidiel ( nákladné vozidlá výhodou)
-obchodné zručnosti, asertívne vyjednávanie, vyjednávacie schopnosti, komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti
-lojálnosť, flexibilita, komunikatívnosť

Autorizovaný servis nákl. vozidiel zn. TATRA, servis nákl. vozidiel zn. IVECO a TRUCK servis. Spoločnosť sa zaoberá aj predajom náhradných dielov ( maloobchod aj veľkoobchod) na uvedené značky. Ponúkame nákladný a osobný pneuservis, autolakovňa, pieskovňa.
ID: 3820396  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 200 EUR/mesiac700 eur + prémie podľa výsledkov práce