Ponúkame pracovnú príležitosť, vhodnú aj pre absolventov. Si náš nový Ohýbač plechov (obsluha ohraňovacieho lisu Trumpf)?

Spanner SK, k.s.

Miesto práce
Robotnícka 4352, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacMzda zodpovedajúca predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha a nastavovanie CNC ohraňovacieho lisu TRUMPF/AMADA
• Ohýbanie dielov podľa výkresovej dokumentácie
• Vychystávanie materiálu na oddelení spracovania plechov
• Kontrola a triedenie kusov podľa výkresovej dokumentácie
• Zámočnícke práce

• Výkonnostné odmeny podľa pracovného zaradenia
• Odmeny za zlepšovacie návrhy
• Moderné a technologicky vybavené priestory firmy (výroba, sklad, administratíva)
• Dvojzmenná pracovná doba pre zamestnancov výroby (1. zmena do 14:00)
• Príspevok na nápoje a občerstvenie z firemných automatov
• Zdravé raňajky v podobe čerstvého ovocia 1x týždenne
• Prestávky na občerstvenie/kávu nad rámec zákona počas pracovnej doby
• Čas na osobnú hygienu (15 minút) zarátaný do pracovnej doby
• V prípade záujmu možnosť zabezpečenia ubytovania v rámci areálu
• Rôzne formy finančných príspevkov (napr. pri odporučení zamestnanca na voľné pracovné pozície, pri dosiahnutí životného jubilea, pri sobáši a pri narodení dieťaťa, za odpracované roky vo firme)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Čítanie výkresovej dokumentácie - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárska výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť
• Technická zručnosť
• Samostatnosť
• Ochota učiť sa

Spanner SK, k.s. je moderná strojárska spoločnosť založená v roku 2005 v Považskej Bystrici. Zaoberáme sa zákazkovou strojárskou výrobou, vlastnými vývojovými aktivitami, navrhovaním nových produktov, výrobou prototypov strojových zariadení a finálnych produktov. Zabezpečujeme komplexné činnosti a služby v oblasti výroby od spracovania plechových dielov, zváraných zostáv, montážnych celkov až po výrobu jednoúčelových strojov a zariadení.

Súčasťou našej výroby je konštrukcia strojov, výroba kogeneračných jednotiek a kotlov na biomasu využívajúcich obnoviteľné zdroje energie, tepelných výmenníkov či filtračných systémov. Vychádzame z konkrétnych požiadaviek našich zákazníkov, pre ktorých náš tím odborníkov poskytuje podporu na základe individuálnych potrieb. Od spolupráce a poradenstva pri návrhu technologického zariadenia, po výrobu „na kľúč“.

Patríme k zamestnávateľom poskytujúcim prácu s vysokou pridanou hodnotou v regióne. Poskytovanie komplexných služieb v oblasti strojárskej výroby, moderné strojové vybavenie a kvalifikovaný personál sú našou hlavnou konkurenčnou výhodou, vďaka čomu dokážeme budovať dlhodobé vzťahy s našimi partnermi i zamestnancami. Našou devízou je i vlastný moderný výrobný priestor s plochou viac ako 3000 m², skladové priestory a kancelárske priestory.

Disponujeme OSVEDČENÍM O SPÔSOBILOSTI vykonávať výskum a vývoj, ktoré nám bolo udelené Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4511950  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac