Brúsič/ Finišér zákazková výroba

Spanner SK, k.s.

Miesto práce
Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica-Strojárne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finálna úprava výrobkov po zváraní.
Opracovanie zvarov, hrán ručnou brúskou.
Príprava materiálu pred lakovaním - tmelenie.
Vŕtanie otvorov a rezanie závitov.
Montáž jednoduchých zostáv.

Práca v stabilnej inovatívnej spoločnosti s tradíciou v oblasti strojárstva.
Maximálne dvojsmenná pracovná doba.
Nové moderné priestory s technologicky špičkovým vybavením pracoviska.
Práca na nových produktoch a výrobe komplexných zariadení.
Sociálne benefity nad rámec zákona.
Príspevky pri životnom jubileu a iných významných životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa).
Zabezpečené stravovanie na pracovisku.
Preplatené nadčasy.
Výborný pracovný kolektív.
Pravidelné firemné akcie aj pre rodinných príslušníkov.
V prípade záujmu možnosť ubytovania v rámci areálu.

Práca je vhodná pre kandidáta, ktorý má skúsenosti s presnou kusovou výrobou, nakoľko sa nejedná o hromadnú výrobu ani automotive. Oslovení budú vhodní kandidáti na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, technická zručnosť, samostatnosť

Spoločnosť Spanner SK, k.s. je súčasťou úspešnej skupiny stredne veľkých spoločností združených v skupine Spanner Group s viac ako 60 ročnou tradíciou v strojárskom priemysle. Na Slovensku bola založená v roku 2005 a v súčasnosti sa zaoberá komplexnou činnosťou výroby, spracovaním plechov, výrobou zváraných zostáv a montážnych celkov na kľúč, od návrhu dizajnu až po finálny výrobok.

Súčasťou zákazkovej výroby je konštrukcia strojov, výroba kotlov na biomasu, tepelných výmenníkov, filtračných systémov, baliacich zariadení, liniek pre drevospracujúci priemysel, píl pre stavebníctvo a tiež častí strojových zariadení, ktoré slúžia na zber, triedenie a recykláciu rôznych materiálov.

Spanner SK, k.s. zamestnáva v Považskej Bystrici viac ako 65 vysokokvalifikovaných zamestnancov vyberaných na základe ich odborných znalostí. Tí sa v posledných rokoch priamo podieľajú na vývoji produktov, čím sa spoločnosť začleňuje k zamestnávateľom poskytujúcim prácu s vyššou pridanou hodnotou v regióne. Devízou spoločnosti je vlastný moderný výrobný priestor s plochou 2000 m², skladové priestory s veľkosťou 1000 m² a kancelárske priestory s rozlohou 700 m².

Firemné motto „Partnerstvo do budúcna“ priamo vystihuje ciele spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na dlhodobé partnerstvá so zákazníkmi, kde je kladený maximálny dôraz na kvalitu a komplexnosť poskytovaných služieb. Zároveň spoločnosť v duchu firemného motta ponúka pre svojich zamestnancov stabilné pracovné prostredie s možnosťou rastu v osobnej i profesijnej oblasti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Robotnícka 4352
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Mošková
Tel.: +421917671882
E-mail: poslať životopis
ID: 4044960  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.