Reagujte bez životopisu

Si precízny a máš zmysel pre detail? Tak poď pracovať ako Lakovník/Lakovač pre našu zákazkovú výrobu

Spanner SK, k.s.

Miesto práce
Robotnícka 4352, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacMzda zodpovedajúca predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si precízny, trpezlivý a tak trochu puntičkár, ktorému záleží na tom, aby bol finálny výsledok práce vždy dokonalý? Ak si sa v tom našiel, tak neváhaj a pridaj sa ku nám.

Čo bude náplňou tvojej práce?
• Lakovanie mokrou metódou v profesionálnej lakovni Seima
• Striekanie vodou riediteľnou alebo dvojzložkovou farbou (výrobky od 1kg do 300kg).
• Prípravné práce k lakovaniu - odmastnenie ručné/strojné, zakrývanie závitov

• Výkonnostné odmeny podľa pracovného zaradenia
• Odmeny za zlepšovacie návrhy
• Moderné a technologicky vybavené priestory firmy (výroba, sklad, administratíva)
• Dvojzmenná pracovná doba pre zamestnancov výroby (1. zmena do 14:00)
• Príspevok na nápoje a občerstvenie z firemných automatov
• Zdravé raňajky v podobe čerstvého ovocia 1x týždenne
• Prestávky na občerstvenie/kávu nad rámec zákona počas pracovnej doby
• Čas na osobnú hygienu (15 minút) zarátaný do pracovnej doby
• V prípade záujmu možnosť zabezpečenia ubytovania v rámci areálu
• Rôzne formy finančných príspevkov (napr. pri odporučení zamestnanca na voľné pracovné pozície, pri dosiahnutí životného jubilea, pri sobáši a pri narodení dieťaťa, za odpracované roky vo firme)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technická zručnosť
• Precíznosť
• Zodpovednosť
• Samostatnosť

Spanner SK, k.s. je moderná strojárska spoločnosť založená v roku 2005 v Považskej Bystrici. Zaoberáme sa zákazkovou strojárskou výrobou, vlastnými vývojovými aktivitami, navrhovaním nových produktov, výrobou prototypov strojových zariadení a finálnych produktov. Zabezpečujeme komplexné činnosti a služby v oblasti výroby od spracovania plechových dielov, zváraných zostáv, montážnych celkov až po výrobu jednoúčelových strojov a zariadení.

Súčasťou našej výroby je konštrukcia strojov, výroba kogeneračných jednotiek a kotlov na biomasu využívajúcich obnoviteľné zdroje energie, tepelných výmenníkov či filtračných systémov. Vychádzame z konkrétnych požiadaviek našich zákazníkov, pre ktorých náš tím odborníkov poskytuje podporu na základe individuálnych potrieb. Od spolupráce a poradenstva pri návrhu technologického zariadenia, po výrobu „na kľúč“.

Patríme k zamestnávateľom poskytujúcim prácu s vysokou pridanou hodnotou v regióne. Poskytovanie komplexných služieb v oblasti strojárskej výroby, moderné strojové vybavenie a kvalifikovaný personál sú našou hlavnou konkurenčnou výhodou, vďaka čomu dokážeme budovať dlhodobé vzťahy s našimi partnermi i zamestnancami. Našou devízou je i vlastný moderný výrobný priestor s plochou viac ako 3000 m², skladové priestory a kancelárske priestory.

Disponujeme OSVEDČENÍM O SPÔSOBILOSTI vykonávať výskum a vývoj, ktoré nám bolo udelené Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3970008  Dátum zverejnenia: 15.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac