Operátor výroby - Montážny pracovník

Spanner SK, k.s.

Miesto práce
Robotnícka 4352, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážny pracovník bude zodpovedný za skladanie menších oceľových dielov podľa predlohy do váhy 10kg.
Požadujeme manuálnu zručnosť, ochotu a chuť pracovať. Práca je vhodná aj pre ženu avšak vyžadujeme predchádzajúcu skúsenosť so strojárstvom alebo automotive obrábanie.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti v maximálne 2.smennej prevádzke.
Nové plne vybavené priestory a pracovisko. Sociálne benefity nad rámec zákona. Preplatené nadčasy.
Sme moderná firma s vlastným produktom a vysokou pridanou hodnotou.

Oslovení budú iba vhodní kandidáti. K žiadosti o zamestanie prosím pripojiť motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Spanner SK bola založená v roku 2005 ako dcérska spoločnosť nemeckej firmy Otto Spanner.
Skupina Spanner Group zamestnáva viac ako 400 zamestnancov v štyroch spoločnostiach a s obratom 60 mil. EUR patrí k stredne veľkým zamestnávateľom v Nemecku.

Spanner SK sa zaoberá prevažne výrobou a montážou kogeneračných jednotiek, kotlov na biomasu a komplexných strojov pre nemeckých zákazníkov.

Firma ponúka stabilné pracovné prostredie a vynikajúci kolektív s možnosťou rastu v osobnej a profesijnej oblasti. Ako jedna z mála firiem v regióne ponúkame prácu na vývoji a montáži komplexných zariadení.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Robotnícka 4352
017 01 Považská Bystrica
ID: 3967506  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.