Zvárač v kusovej výrobe

Spanner SK, k.s.

Miesto práce
Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica-Strojárne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
8,7 - 10,5 EUR/hod. 8,50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie komponentov metódou 135 alebo 141.
Hľadáme kolegov ,ktorí vyrobia diely v tolenrancii +-1 mm.
Viac ako 50% času strávite zámočnickou prácou v modernej čistej prevádzke.
Zváranie s Top vybavením LORCH a Demeler
Predošlá prax výhodou. Náplňou práce bude skladanie a zváranie zložitých a presných výrobkov.
Práca na prototypovej výrobe
Nutná znalosť čítania výkresovej dokumentácie.
Práca v jedosmennej prevádzke priamo v Považskej Bystrici.
Priebežná kontrola výrobkov pred montážou.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti v maximálne 2.smennej prevádzke.
Nové plne vybavené priestory a pracovisko. Sociálne benefity nad rámec zákona. Preplatené nadčasy.
Sme moderná firma s vlastným produktom a vysokou pridanou hodnotou.

Nejedná sa o hromadnú výrobu ani automotive. Oslovení budú iba vhodní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, technická zručnosť, samostatnosť

Spoločnosť Spanner SK bola založená v roku 2005 ako dcérska spoločnosť nemeckej firmy Otto Spanner.
Skupina Spanner Group zamestnáva viac ako 400 zamestnancov v štyroch spoločnostiach a s obratom 60 mil. EUR patrí k stredne veľkým zamestnávateľom v Nemecku.

Spanner SK sa zaoberá prevažne výrobou a montážou kogeneračných jednotiek, kotlov na biomasu a komplexných strojov pre nemeckých zákazníkov.

Firma ponúka stabilné pracovné prostredie a vynikajúci kolektív s možnosťou rastu v osobnej a profesijnej oblasti. Ako jedna z mála firiem v regióne ponúkame prácu na vývoji a montáži komplexných zariadení.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Robotnícka 4352
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3290382  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,7 - 10,5 EUR/hod.8,50