Reagujte bez životopisu

Sales manager - s maďarským jazykom

SPADE MEDIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiaczákladná mzda + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho človeka, s obchodným duchom, ktorý rád komunikuje s ľuďmi, má rád výzvy a je pozitívne naladený.

Budeš mať na starosti zaujímavý vzdelávací projekt, ktorý rozbiehame a ty budeš jeho hlavnou súčasťou. Priprav sa aj na telefonickú a emailovú komunikáciu, sprostredkovanie stretnutí, neskôr aj ich vedenie. Spracovanie a vedenie databáz, poradenstvo pre nových ale aj existujúcich klientov.

Zaškolíme ťa v oblasti investovania, získaš prehľad o fungovaní finančných trhov a obchodovania.
Pozícia je vhodná aj pre absolventa – poskytujeme zaškolenie

- priateľské pracovné prostredie
- dôkladné zaškolenie a následné vzdelávanie
- kariérny rast
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- rôzne firemné súťaže a akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výborná znalosť slovenského a maďarského jazyka, komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, korektnosť, ochota učiť sa

Sme spoločnosť založená ľuďmi s bohatými skúsenosťami na finančných trhoch.
Hlavnou prioritou našej spoločnosti je profesionálny prístup ku klientom a ich potrebám. Našimi partnermi sú uznávané zahraničné spoločnosti s bohatou ponukou produktov a služieb. Spoločnosť SPADE MEDIA pôsobí na Slovenskom trhu s licenciou Národnej Banky Slovenska, číslo licencie: Reg. 265493.
ID: 4432419  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac