Sales konzultant - 1000,- EUR + gastro + osobné ohodnotenie

SPADE MEDIA s. r. o.

Miesto práce
Hodžovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,- EUR + osobné ohodnotenie + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?
- vytvárať dlhodobé vzťahy s klientmi
- vytváranie pozitívneho vnímania značky
- odborné poskytovanie informácií o produktoch a službách spoločnosti
- dohadovanie termínov a vedenie obchodných stretnutí

Čo ti ponúkame:
- prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- osobné finančné ohodnotenie
- gastro lístky
- kreatívne a zábavné teambuildingy
- dynamický kariérny rast
- každý deň ovocie, teplé a studené nápoje
- stabilné zázemie
- príjemné pracovné prostredie
- moderný office v centre mesta

Si komunikatívny, pozitívne naladený, dynamický a máš rád výzvy? Tak potom hľadáme práve TEBA! Čaká Ťa zaujímavá práca v skvelom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš čistý register trestov, maturitu, dobré komunikačné schopnosti a si optimista - radi Ťa privítame medzi nami!

SPADE MEDIA je samostatný finančný agent pôsobiaci na Slovenskom trhu s licenciou Národnej Banky Slovenska, číslo licencie: Reg. 238788.
Sme dynamická spoločnosť založená ľuďmi s bohatými skúsenosťami na finančných trhoch. Prostredníctvom našich služieb klient získava prístup k širokej škále produktov obchodovaných na najväčších svetových burzách. Našim klientom poskytujeme individuálne riešenia podľa ich požiadaviek a potrieb. Našou prioritou je ľudský prístup.

Adresa spoločnosti

SPADE MEDIA s.r.o.
Hodžovo námestie 1a
81106 Bratislava

Kontakt

ID: 3355113   Dátum zverejnenia: 16.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- EUR + osobné ohodnotenie + stravné lístky