Reagujte bez životopisu
Logo spacebrains s.r.o.

Elektrikár / Elektromontér

spacebrains s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr / dohodou
1 400 - 2 100 EUR/mesiac+ 13. plat vo výške priemerného platu. Pri ohodnotení sa prihliada na spôsobilosť a na odbornú prax v odbore elektrotechniky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme juniorných ale aj skúsenýchelektrikárov, ktorí sú pripravení na prácu v teréne na realizačných projektoch, montážach a servise elektrotechnických zariadení VN ale aj NN.

Od junior elektrikárov s praxou do 3 rokov (§21 a §22) sa po zaškolení očakáva:
• Denná práca na stavbe v skupine elektrikárov s rôznou spôsobilosťou a špecializáciou
• Podľa spôsobilosti a skúseností práca samostatne alebo pod dozorom skúsenejších kolegov na projekte
• Montáž, údržba, servis a obsluha elektrických zariadení - vysokonapäťových nadzemných a podzemných vedení, trafostaníc
• Manipulácia na VN zariadeniach
• Identifikácia a odstraňovanie porúch elektrických zariadení

Od senior elektrikárov a elektrotechnikov na pozície šéf montéra a stavbyvedúceho (§22 a §23) sa taktiež očakáva:
• Zodpovednosť za montážne elektroinštalačné práce v teréne na NN alebo VN do 110kV - NN/VN prípojky, NN/VN prekládky, montáž TS
• Komunikácia s pracovníkmi zákazníka a subdodávateľov z rôznych technických odborov počas prípravy a realizácie stavby
• Kontrola dodržiavanie plánu realizácie vrátane personálneho, technického a materiálneho zabezpečenia projektu

Na pozícii sa počíta s individuálnym zaškolením do pozície, ktoré bude prebiehať na aktuálnych živých projektoch. To umožní svižné a príjemné začlenenie sa do pracovného tímu. Náš zámer je nájsť nového kolegu alebo kolegyňu na obojstranne výhodnú a korektnú spoluprácu so zreteľom na individuálny rast a tým aj rast spoločnosti.

• 13. plat v decembri ako priemer mesačného platu za rok
• Práca iba cez týždeň počas pracovnej doby spravidla od 7 do 15:30 - víkendy sú voľné
• V prípade práce mimo pracovných hodín je samozrejmosť preplatenie nadčasov alebo priradenie náhradného voľna, podľa preferencie zamestnanca

• Získanie praxe a preplatenie kurzov a školení pre elektrotechnikov (§22 a §23 nad 1000V, vodičský preukaz C, práca s plošinou a iné špecializované školenia)
• Stabilné pracovné podmienky a ľudský prístup
• Prehodnotenie výšky platu na pravidelnej báze
• Odborné školenia a vzdelávanie bez poplatkov a v rámci pracovnej doby

• Možnosť využívať služobné autá a náradie vo voľnom čase
• Zľavy na súkromné nákupy v podnikovej predajni s elektroinštalačným materiálom
• Pravidelné firemné akcie a aktivity aj pre členov rodiny

Informácie o výberovom konaní

• Vhodní kandidáti budú oslovení na telefonický pohovor
• V prípade neúspechu posúdime Váš profil aj pre podobné obsadzované pozície v oblasti v regióne
• Termín nástupu sa môže prispôsobiť existujúcim záväzkom úspešného uchádzača/uchádzačky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je etablovaná rodinná spoločnosť so sídlom v Galante, ktorá má viac ako 25-ročné skúsenosti vo VN a NN distribučných a priemyselných elektroinštalačných prácach. Projekty spoločnosti sú výhradne na západnom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vyhl. č. 508/2009 §21
• Vodičský preukaz skupiny B podmienkou

Sme outsourcingová a headhuntingová platforma, ktorá spája firmy v oblasti vývoja produktov, technickej podpory, priemyselného inžinierstva, R&D a inovácií s vysoko kvalifikovanými inžiniermi, technikmi a lídrami.

V spacebrains sa zaväzujeme ku kvalite a integrite. Zastupujeme len tie spoločnosti, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá relevantnosti, zodpovednosti, transparentnosti a spoľahlivosti. Každá spoločnosť, s ktoru spolupracujeme, prechádza komplexnou kontrolou integrity, aby sme sa uistili, že dodržiava tie najvyššie štandardy. Partnerstvom s nami sa môžete spoľahnúť, že skúmate príležitosti s firmami, ktoré si cenia svoje poslanie aj ľudí.

Kontakt

ID: 4747063  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac