Pracovník v kovovýrobe/montážny pracovník

SPACE UP s.r.o.

Miesto práce
Senická cesta, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca vo výrobe - zhotovovanie kovových, nerezových, hliníkových konštrukcií, práca so sklom.
odborné montážne práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 € + odmeny

Ponúkame hlavný pracovný pomer v perspektívnej firme

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ochota pracovať manuálne
bezkonfliktnosť
záujem o stabilnú prácu
precíznosť, spoľahlivosť a dôslednosť, zodpovednosť, flexibilita, zmysel pre detaily

Spoločnosť SPACE UP s.r.o. je na trhu dvanásť rokov, zaoberáme sa najmä kovovýrobou. Výroba hliníkových okien, dverí, zábradlia, schodov, plotov, brán. Máme veľa spokojných zákazníkov a naše pôsobenie rozširujeme o drevo výrobu. V Banskej Bystrici na Zvolenskej ceste máme vybavenú stolársku dielňu so zodpovedajúcou modernou technológiou na zabezpečenie vysokej produktivity práce. Výrobu chceme zamerať na výrobu vysokokvalitného nábytku na mieru. Pri výrobe sa používajú materiály : MDF dosky, LDTD dosky, HDF dosky, masívne drevo, laťovka, špárovka.

Senická cesta 33
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3679062   Dátum zverejnenia: 27.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € + odmeny