Reagujte bez životopisu

Sales Manager - prodejce

SPA Studio s.r.o.

Ulica Svornosti 12787/42, Bratislava, Bratislava II, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se členem týmu společnosti SPA Studio s.r.o. v Bratislavě

Společnost SPA Studio s.r.o. je již 15 let výhradní prodejce specializující se na prodej vířivých van a SWIM SPA od výrobce Canadian Spa International®.

Protože nám práce stále přibývá, hledáme zkušeného obchodníka na posílení našeho teamu , nebo obchodnici, která posílí náš tým na pozici SALES MANAGER – PRODEJCE.

Nového kolegu rádi na vše zaučíme.

Co bude Vaším úkolem?

  • Prodej vířivých van (nutné obchodní dovednosti a zkušenosti s prodejem)
  • Péče o příchozí zákazníky
  • Komunikace s klienty – osobně, telefonicky i e-mailově
  • Prodej doplňkového zboží na prodejně
  • Administrativní a organizační podpora celého týmu
  • Řešení reklamací
  • Zpracování faktur
  • Kontrola a koordinace chodu showroomu (objednávání občerstvení, komunikace a kontrola úklidu, objednání čistících prostředků)
  • Hlídání skladových zásob / objednávání ze skladu
  • Zpracování objednávek z e-shopu a následná fakturace
  • Komunikace napříč společností
  • ADHOC úkoly

Čím nás můžete zaujmout?

  • Obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Profesionální a příjemné vystupování vůči zákazníkovi
  • Znalost fakturačního systému POHODA - výhodou
  • Touha se dále rozvíjet v našem wellnessovém oboru
  • Chuť se zapojit do našeho týmu
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Prozákaznický přístup a loajalita

Co máme my pro Tebe?

  • Zajímavá práce se špičkovými technologiemi a krásnými produkty
  • Firemní benefity
  • Kvalitní a profesionální zázemí
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Osobní ohodnocení
  • Bonusové ohodnocení
  • Vánoční prémie
  • Mobilní telefon (iPhone) i pro soukromé účely
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Možnost firemního vozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Provize z prodeje
Firemní akce
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Občerstvení na pracovišti
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavol Gužik
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4812160  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc