Obchodní manažer slovenské pobočky pro VIP klienty-prodej luxusních produktů na showroomu

SPA Studio s.r.o.

Miesto práce
Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Samostatné jednání se stávajícími i novými klienty a partnery

. Prodej prestižních značek příchozím klientům

. Náš manažer nevyhledává zákazníky-pečuje o nové a VIP klienty

. Vlastní prodeje špičkových a unikátních luxusních produktů na své prodejně

· Seniorské obchodní zkušenosti - empatie - entuziasmus, cit na zákazníka

· Převzetí stávajícího portfolia klientů i partnerů a akvizice nových klientů

· Vytváření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia(jednání s architekty, developery a pod.) Podpora prodeje.

· Odpovědnost za obchodní výsledky ve svěřené oblasti

· Vaší náplní práce bude každodenní komunikace se zákazníky na showroomu, péče o nové a příchozí VIP klienty + případná zákaznická podpora prodeje a konzultace po tel. či e-mailem. (Maximální péče o svého klienta)
. Prodej luxusních produktů ve svěřeném showroomu - samostatná práce - vedení vlastní pobočky - reprezentativní vystupování a vzhled výhodou
. Prodej zboží, zodpovědnost za reprezentativní vzhled prodejny i své osobnosti, prezentaci značky, celé pobočky a špičkových produktů.
. Odpovědnost - Loajalita - oMaximální slušnost a špičkové prodejně-obchodní zkušenosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

· Velmi nadstandardní finanční ohodnocení
(Garantované provize 2-7.000 Euro za měsíc více dle vlastních schopností)
(fixní mzda + pohyblivá složka závislá na dosažených výsledcích)
. Fixní plat + Nadstandardní provize z prodeje
· Služební mobil, laptop, po zapracování služební vůz dle zásluh prodejce.

Informácie o výberovom konaní

Dlouhodobé a pevné zaměstnání ve specifické oblasti obchodu s luxusními produtky a VIP klienty.
Zaměstnání v perspektivním a rychle rostoucím oboru, práce s klienty z celé země i Evropy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodní činnost v oblasti SPA WELLNES-Domácí vířivky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

· Požadavky na seniorské prodejní dovednosti (Prodej luxusních produktů-vířivek)
· Obchodní dovednosti a empatický talent s důvtipem velkou výhodou

· Aktivní a iniciativní osobnost, výborné komunikační schopnosti, příjemný, upravený vzhled, ochotu pracovat i zkráceně v sobotu dle dohody

· Obchdoní dovednosti a prodejní zručnost

· Orientace na výsledek – "tah na branku"

· Znalost učetního programu POHODA výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

NAše portfolio zastupují luxusní produtky jako jsou domácí a rodinné vírivé vany, fínske sauny a kombinované plavecké bazény SWIM SPA s masážnou časťou. http://www.spa-studio.sk/sk/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2955951  Dátum zverejnenia: 23.8.2017