1 300 - 1 900 EUR

Montážnik (Ref. č.: ME190002)

SP TECHNIC s. r. o.

Miesto práce
Rohovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž zariadení a ucelených celkov podľa výkresovej dokumentácie. Samostatné riešenie problémov, ktoré vznikajú pri montáži. Montáž zváraných konštrukcii po výrobe, alebo u zákazníka.
Výroba zváraných konštrukcii podľa výkresovej dokumentácie. Príprava materiálu pre výrobu na základe výkresovej dokumentácie. V prípade potreby krátkodobé vycestovanie na montáž.
Znalosť v oblasti pneumatiky a hydrauliky vítaná.

13. plat, školenie

Váš životopis zasielajte v slovenskom alebo nemeckom jazyku. Podrobné podmienky budú upresnené na pohovore podľa zručností uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa službami pre automobilový a strojársky priemysel. Ponukame služby od inžinieringu, cez výrobu dielov podľa dokumentácie až po finálnu montáž a inštaláciu. Spektrum zákazníkov je orientované na nemecký hovoriaci trh.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Rohovce 293
930 30 Rohovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dobišová
Tel.: +421945459013
E-mail: poslať životopis
ID: 3627788   Dátum zverejnenia: 4.7.2019