Office manager

SP support, s. r. o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie plynulého chodu kancelárie a administratívnych procesov
  • Starostlivosť o komunikáciu s klientami
  • Organizácia stretnutí s klientami
  • Zodpovednosť za zásobovanie a objednávanie potrebných vecí
  • Podpora manažéra a tímu pri rôznych úlohách

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Kontrola emailov a plánovanie dňa
  • Organizovanie stretnutí

Pracovná doba pre pozíciu:

  • 4 hodiny denne v čase od 14:00 hod. do 18:00 hod.

  • Prostredie s priateľskou atmosférou
  • Telefón
  • PC

V prípade záujmu životopisy zasielajte na adresu: [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsof Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máte minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Ovládate prácu s kancelárskym softvérom (napr. MS Office)
  • Vynikáte v organizácii a plánovaní
  • Máte vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť riešiť problémy
  • Máte schopnosť pracovať pod tlakom

Na trh finančných služieb na Slovensku sme vstúpili v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Našou najvyššou prioritou je klient a jeho záujmy, preto konáme v súlade s Etickým kódexom spoločnosti, ktorý vyjadruje našu vôľu prihlásiť sa k spoločenskej zodpovednosti za všetky naše aktivity. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je tak od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.

V spolupráci s poprednými finančnými spoločnosťami vyvíjame exkluzívne finančné produkty. Ich výraznou konkurenčnou výhodou sú nižšie poplatky a väčšia pridaná hodnota pre klienta. Veríme v kvalitu. Sme presvedčení, že trvalý rast a rozvoj sa dá dosiahnuť iba neustálou inováciou, preto neustále sledujeme trendy a prinášame na trh nové revolučné produkty.

Naším cieľom je urobiť službu kvalitného a objektívneho finančného plánovania čo najdostupnejšou, preto aktívne budujeme sieť pobočiek a profesionálnych klientskych centier po celom Slovensku. Dôkazom prínosu našich služieb pre klientov sú výsledky prieskumu spokojnosti, ktorý si spoločnosť objednala u renomovanej prieskumnej spoločnosti AC Nielsen. Dôveru v spoločnosť PARTNERS GROUP SK potvrdilo až 95 % spokojných klientov.

Kontakt

ID: 4809271  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.