1 100 - 1 300 EUR

Špecialista - zmluvná agenda

SOZA

Miesto práce
Rastislavova 3, 821 08 Bratislava, Bratislava II
Termín nástupu
1.5.2019, možná dohoda
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Monitorovanie a analýza klientskych vzťahov
• Rokovanie o podmienkach zmluvných vzťahov s partnermi
• Spolupráca na zverených projektoch
• Spolupráca na interných ako aj medziodborových projektoch
• Samostatná komunikácia s partnermi v rozsahu zverených kompetencií - aktívna osobná, telefonická a písomná komunikácia s organizátormi podujatí a prevádzkovateľmi priestorov s hudbou za účelom upevnenia a rozvoja obchodných, resp. licenčných vzťahov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 Eur, finálna úroveň základnej mzdy závisí od konkrétnych schopností a skúseností kandidáta; odmeny

• Pravidelné školenia a tréningy
• Rozpočet na osobný rozvoj
• Účasť na konferenciách a seminároch
• Sociálny a kultúrny program pre zamestnancov
• Notebook
• Mobilný telefón

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis a motivačný list, v ktorom maximálne na A4 uvediete Vašu motiváciu pracovať v oblasti autorského práva a hudobného priemyslu.

Výberové konanie prebehne počas troch kôl.

1.Kolo – posúdenie doručených žiadostí (t.j. CV a motivačných listov) a pozvanie vybraných uchádzačov do druhého kola

2. Kolo – vypracovanie písomného zadania a pozvanie vybraných uchádzačov do tretieho kola

3. Kolo – osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor právneho alebo ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Rozvinuté analytické a koncepčné myslenie
• Komunikačné a argumentačné schopnosti
• Praktické skúsenosti v oblasti plánovania, reportingu a analýz dát výhodou
• Proaktívny prístup k práci a skúsenostiam zodpovedajúca miera samostatnosti
• Spolupráca v tíme

• Prax v oblasti samostatnej komunikácie/negociácie o podobe zmluvných vzťahov výhodou
• Prax pri nastavovaní stratégií rozvoja obchodného zastúpenia výhodou

Slovenský ochranný zväz autorský pre práva k hudobným dielam (SOZA) je právnická osoba, občianske združenie autorov a vydavateľov hudobných diel. Predstavuje záujmovú samosprávu, ktorou si nositelia majetkových práv cestou zvolených orgánov spravujú majetkové záujmy spoločenstva ako celku. V súlade s oprávnením Ministerstva Kultúry SR spravuje na území Slovenska majetkové autorské práva k hudbe z celého sveta, vykonáva kolektívnu správu práv podľa Autorského zákona už 97 rokov. SOZA je členom medzinárodných konfederácií GESAC, CISAC a BIEM.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti.
Ochrana a výkon majetkových práv svojich členov. Poskytovanie licencií používateľom hudobných diel, ako napr. televíznym a rozhlasovým vysielateľom, prevádzkovateľom káblovej retransmisie, prevádzkovateľom rôznych online služieb a podobne. Výkon ustanovení Autorského zákona.

Adresa spoločnosti

SOZA
Rastislavova 3
821 08 Bratislava 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Horský
E-mail: poslať životopis
ID: 3644355   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 Eur, finálna úroveň základnej mzdy závisí od konkrétnych schopností a skúseností kandidáta; odmeny