Vedúci analytik IS

SOZA

Miesto práce
Rastislavova 3, 821 08 Bratislava, Bratislava II
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800 + (v závislosti od seniority uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového dynamického kolegu, ktorý by viedol tím pre správu nášho portálu a licenčného softvéru.

Náplňou tvojej práce bude:

Manažérske práce – cca 30%:
- manažovanie projektov a vedenie tímu 2 analytikov, špecialistov na IS, ktorý je vyvíjaný a dodávaný na zákazku
- styk medzi zamestnávateľom a externými dodávateľmi IS
- organizovanie akceptačného testovania dodaného SW

Analytické práce pre IS – cca 30%:
- mapovanie biznisových procesov
- analýza požiadaviek na zmenu v našom SW riešení, návrh a vypracovanie riešenia, komunikácia s naším dodávateľom, testovanie zmien
- zlepšovanie a zefektívnovanie práce užívateľov, digitalizácia procesov
- administrácia a monitorovanie systému
- spolupráca pri implementácii
- akceptačné testovanie dodaného SW

Dátová analýza – cca 30%:
- tvorba reportov
- výber údajov z DB podľa požiadaviek manažérov
- prepájanie a výmena dát medzi rôznymi systémami a tretími stranam

Hotline pre používateľov IS- cca 10%:
- zlepšovanie dátovej kvality
- hotline pre používateľov softvéru

- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- 7,5 hodinový pracovný čas
- možnosť úpravy pracovného času podľa dohody
- školenia
-mobilný telefón
- sociálny a kultúrny program pre zamestnancov
- zázemie stabilnej organizácie

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, zašli nám prosím Tvoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme následne iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, informatický, matematický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadujeme:
- SQL na úrovni výberu a následnej analýzy dát, skúsenosť s procedurálnym SQL
- Schopnosť algoritmizovať úlohy
- Znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka, ideálne VB alebo C#
- Skúsenosť so skriptovaním, výhodou je znalosť PowerShell
- MS Office - pokročilý
- aspoň základná znalosť BPMN alebo UML

Uvítame:
Ak sa rád vzdelávaš, zaujímaš sa o nové technológie a hľadáš ich uplatnenie v praxi.

SOZA je právnická osoba, neziskové občianske združenie autorov a vydavateľov hudobných diel, združenie fyzických a právnických osôb podľa zák. č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov. SOZA predstavuje záujmovú samosprávu, ktorou si nositelia majetkových práv spravujú prostredníctvom volených orgánov spoločné záujmy nositeľov práv k hudobným dielam. V súlade s oprávnením MK SR spravuje SOZA na území Slovenska majetkové autorské práva k hudbe z celého sveta a vykonáva kolektívnu správu práv podľa autorského zákona.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Ochrana a výkon majetkových práv svojich členov. Poskytovanie licencií používateľom hudobných diel, ako napr. televíznym a rozhlasovým vysielateľom, prevádzkovateľom káblovej retransmisie, prevádzkovateľom online služieb, usporiadateľom kultúrnych podujatí a podobne.

Adresa spoločnosti

SOZA
Rastislavova 3
821 08 Bratislava 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Osvaldová
E-mail: poslať životopis
ID: 3404346   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 + (v závislosti od seniority uchádzača)