Inšpektor SOZA-kontrola používania hudobných diel

SOZA

Rastislavova 3, 821 08 Bratislava 2, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolná, inšpekčná činnosť – kontrola používania hudobných diel na podujatiach (festivaly, plesy, koncerty...), alebo u prevádzkovateľov kaviarní, reštaurácií, hotelov a pod.
Rokovania s používateľmi, uzatváranie dohôd, zadovažovanie dôkazov o nelegálnom použití hudobných diel. Poskytovanie informácií o licencovaní hudby.

Práca z domu
Zaškolenie na náklady spoločnosti
Preplatená účasť (vstupenka) na mnohých kultúrnych podujatiach počas kontroly

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokumentov:
Profesijný štruktúrovaný životopis

Štruktúra výberového konania:
1. kolo – výber z doručených životopisov
2. kolo – pohovor (v SOZA), ukážka inšpekčnej činnosti v praxi a zaškolenie
3. kolo – vyhodnotenie a informácia o výsledku výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je ekonomické vzdelanie, vzdelanie v oblasti komunikácie, kultúry, práva, psychológie.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Odolnosť voči stresu
Komunikatívnosť
Ochota cestovať na podujatia
Slušnosť a príjemné vystupovanie
Výhodou sú skúsenosti s obchodným zastupovaním, alebo výkonom kontroly iných subjektov (SOI, Daňový úrad, a pod.)

Iné požiadavky:
Mobilný prístup na internet.
Vlastný automobil.

Slovenský ochranný zväz autorský pre práva k hudobným dielam (SOZA) je právnická osoba, občianske združenie autorov a vydavateľov hudobných diel. Predstavuje záujmovú samosprávu, ktorou si nositelia majetkových práv cestou zvolených orgánov spravujú majetkové záujmy spoločenstva ako celku. V súlade s oprávnením Ministerstva kultúry SR spravuje na území Slovenska majetkové autorské práva k hudbe z celého sveta, vykonáva kolektívnu správu práv podľa Autorského zákona už viac ako 100 rokov. SOZA je členom medzinárodných konfederácií GESAC, CISAC a BIEM.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti.
Ochrana a výkon majetkových práv svojich členov. Poskytovanie licencií používateľom hudobných diel, ako napr. televíznym a rozhlasovým vysielateľom, prevádzkovateľom káblovej retransmisie, prevádzkovateľom online služieb, usporiadateľom kultúrnych podujatí a podobne.
Počet zamestnancov:
76
ID: 3204599  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou