Obchodný manažér - Product Cost Management

SOVA Digital a.s.

Miesto práce
Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100-1200 absolvent, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počuli ste o štvrtej priemyselnej revolúcii? Chcete byť motorom tejto (r)evolúcie v priemysle? Máte záujem stať sa odborníkom nielen v tejto oblasti? Baví vás poradenstvo a obchod?
Ponúkame Vám možnosť využiť jedinečnú príležitosť pre naplnenie Vašich ambícii.
Budeme Vás podporovať pri Vašom raste. Svojim zodpovedným prístupom k práci a výsledkami si môžete vybudovať pozíciu, ktorá Vám prinesie postavenie špičkového odborníka a výbornú mzdu.

Hľadáme obchodného zástupcu pre predaj softvéru Product Cost Management

Vašou úlohou bude:
- akvizícia nových zákazníkov, rozvoj obchodných príležitosti
- vytváranie dlhodobých partnerstiev so zákazníkmi
- poradenstvo a identifikovanie potrieb zákazníka
- vedenie jednaní so zákazníkmi
- uzatváranie obchodov
- obchodná administratíva
- úzka spolupráca s technickým a marketingovým tímom
- práca na vedomostnom a osobnom raste

- rodinná atmosféra
- ľudský prístup
- dobré zázemie pre rýchly štart
- podpora manažmentu
- spoločné aktivity
- sociálny program

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Písomné odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich pracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti SOVA Digital a.s., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Po uplynutí evidenčnej doby budú materiály skartované resp. vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického/ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne pracovať
- aktívny prístup, vysoké nasadenie pri práci
- pozitívny prístup k zákazníkovi
- dostatočná empatia a schopnosť počúvať
- ochota pracovať na svojom osobnom a odbornom rozvoji
- vedieť sa motivovať

Praktická skúsenosť:
- praktické skúsenosti v oblasti predaja - výhodou

SOVA Digital prináša na trh inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú slovenským výrobným podnikom udržať si konkurencieschopnosť, zvyšovať produktivitu a rozvíjať sa v tempe zvyšujúcich sa nárokov trhu a globálnych technologických trendov.
SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka.

Spoločnosť sa vydala cestou slobodnej firmy, ktorá u zamestnancov podporuje slobodu v práci. Rozvíjame tímovosť a kreativitu.

Cieľom spoločnosti je konať v záujme ľudí a inšpirovať zákazníkov. Spájať ľudí s rôznymi osobnostnými črtami, schopnosťami, znalosťami. Každý má možnosť osobnostne aj odborne rásť.

SOVA Digital je členom skupiny SOVA Group.
SOVA Group je zoskupenie odborných firiem za účelom dosiahnutia synergického efektu vytváraného ich spoluprácou. SOVA Group sa zameriava na digitalizáciu priemyselných podnikov a je tvorená spoločnosťami SOVA Digital, CITO Digital a SIDAT Digital.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1992027  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100-1200 absolvent, dohodou