Obchodný manažér - Product Cost Management

SOVA Digital a.s.

Miesto práce
Bojnická 3, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1100-1200 absolvent, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počuli ste o štvrtej priemyselnej revolúcii? Chcete byť motorom tejto (r)evolúcie v priemysle? Máte záujem stať sa odborníkom nielen v tejto oblasti? Baví vás poradenstvo a obchod?
Ponúkame Vám možnosť využiť jedinečnú príležitosť pre naplnenie Vašich ambícii.
Budeme Vás podporovať pri Vašom raste. Svojim zodpovedným prístupom k práci a výsledkami si môžete vybudovať pozíciu, ktorá Vám prinesie postavenie špičkového odborníka a výbornú mzdu.

Hľadáme obchodného zástupcu pre predaj softvéru Product Cost Management

Vašou úlohou bude:
- akvizícia nových zákazníkov, rozvoj obchodných príležitosti
- vytváranie dlhodobých partnerstiev so zákazníkmi
- poradenstvo a identifikovanie potrieb zákazníka
- vedenie jednaní so zákazníkmi
- uzatváranie obchodov
- obchodná administratíva
- úzka spolupráca s technickým a marketingovým tímom
- práca na vedomostnom a osobnom raste

- rodinná atmosféra
- ľudský prístup
- dobré zázemie pre rýchly štart
- podpora manažmentu
- spoločné aktivity
- sociálny program

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Písomné odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich pracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti SOVA Digital a.s., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Po uplynutí evidenčnej doby budú materiály skartované resp. vymazané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického/ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne pracovať
- aktívny prístup, vysoké nasadenie pri práci
- pozitívny prístup k zákazníkovi
- dostatočná empatia a schopnosť počúvať
- ochota pracovať na svojom osobnom a odbornom rozvoji
- vedieť sa motivovať

Praktická skúsenosť:
- praktické skúsenosti v oblasti predaja - výhodou

SOVA Digital dodáva zákazníkom skutočný kľúč na riešenie ich potrieb pre vytvorenie úspešného výrobku. Rieši to implementáciou softvéru, hardvéru, integráciou podnikových systémov, riadením a výmenou dát, úpravou procesov, podporou, školeniami a profesionálnymi službami. To umožňuje SOVA Digital spolupracovať so zákazníkmi vo všetkých oblastiach zaoberajúcich sa tvorbou, prevádzkou a aktualizáciou dát o výrobku a príprave výroby. SOVA Digital ponúka škálovateľné riešenia, ktoré pomôžu zákazníkom napĺňať ich ciele.

SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať kompletné PLM riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka. SOVA Digital je inovatívna firma dovnútra i smerom voči svojim zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bojnická 3
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 1992027   Dátum zverejnenia: 4.9.2017