Front-End Developer (Vue.js)

SourceFirst International s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 100 000 Kč/měsícAtraktivní benefitní system klienta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušené Front-End vývojáře, kteří se chtějí připojit k našemu dynamickému týmu a pracovat na špičkových softwarových projektech, které mění budoucnost českého eGovernmentu.

- budete se podílet na vývoji SPA webových aplikací, ale i widgetů pro portálová řešení,
- navrhovat a implementovat uživatelská rozhraní,
- využívat moderní nástroje jako je Figma a Design System,
- úzce spolupracovat s týmem zkušených vývojářů v rámci agilního týmu,
- komunikovat s analytiky a realizovat požadavky zákazníka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi,

-zázemí stabilní a silné společnosti,

- širokou škálu firemních školení,

- příležitost pro vlastní odborný rozvoj,

- odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy atd.).

Informace o náboru

Prosím pošlete svůj životopis na email [email protected] . Máme vždy více pozic pro IT specialisty nejen na Slovensku a Česku, ale i na zahraničních projektech.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2024 (zbývá ještě 211 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je jeden z předních SW domů ve Střední Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost Vue.js / React
- praktická znalost HTML5, CSS3, JavaScript,
- znalost TypeScript (výhodou),
- znalost package management nástrojů (NPM, bower),
- znalost REST rozhraní a služeb,
- znalost GitLab (výhodou)
- praxe v oblasti vývoje webových aplikací,
- schopnost samostatné i týmové práce tvůrčího charakteru, chuť pracovat i na složitějších úkolech,
- spolehlivost a aktivní přístup k práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Recruitment Agency with European focus.
SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Technology Recruitment across Europe
Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4833265  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc