Java Developer (Java, Spring/SpringBoot/Hibernate)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 5 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Java Developer:

  • Programovať a udržiavať webové aplikácie a softvéry
  • Tvoriť softvérovú a technickú špecifikáciu
  • Spolupracovať s analytikmi, projektovými manažérmi a inými zodpovednými osobami za účelom upresňovania požiadaviek
  • Spolupodielať sa na tvorbe architektúry
  • Vyvíjať nové funkcionality a zlepšovať existujúce riešenia
  • Testovať a odhaľovať chyby v softvéri
  • Zabezpečovať bezpečnosť a ochranu dát

  • Máte radi flexibilitu? Ponúkame flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z home office.
  • Chcete pracovať v agilnom a nekorporátnom prostredí, kde sa na vás bude individuálne prihliadať? Tak to je presne to, čo ponúkame.
  • Ak máte radi výzvy, tak naša multisektorová technologická spoločnosť vám ich určite ponúkne.
  • Angličtina je pre vás dôležitá? Ponúkame jazykové kurzy anglického jazyka, aby ste sa mohli ďalej rozvíjať.
  • Chcete sa ďalej vzdelávať a získať nové certifikácie? Sme radi, ak vám môžeme pomôcť a ponúkame vám možnosť zúčastniť sa workshopov a konferencií.
  • Okrem toho, ponúkame aj rôzne firemné a team buildingové akcie, aby sme si mohli užiť čas spolu mimo pracovného prostredia.
  • Naša spoločnosť sa snaží byť vždy na strane svojich zamestnancov a preto ponúkame aj ďalšie benefity ktoré vám radi priblížime na pohovore.

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]. Máme vždy viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 222 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je slovenská technologická spoločnosť s dlhoročnou praxou v dodávaní kvalitných IT riešení a služieb na mieru v public ako aj komerčnej sfére.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti s Javou 8 a novšou
- skúsenosti so Springom/ SpringBootom/ Hibernate
- skúsenosti so SCRUMom
- výhodou je: Azure, Kubernetes, Docker, Jenkins

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4823973  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac