Senior Sieťový Administrátor/Špecialista (BA/ZA/KE) (CCNP, Palo Alto)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 200 - 3 300 EUR/mesiacPlus atraktívny benefitný systém spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta hľadáme skúseného Sieťového Administrátora a Sieťového Špecialistu

Primárnou náplňou práce Sieťového Administrátora bude:

- inštalácia a konfigurácia aktívnych sieťových prvkov (routre, switche, firewally a load balancery)
- vzdialená administrácia fyzickej ako aj virtuálnej sieťovej infraštruktúry v dátových centrách (mimo územia Slovenska)
- riešenie incidentov na sieti a pravidelná údržba sieťových prvkov
- písanie technickej dokumentácie.

Primárnou náplňou práce Sieťového Špecialistu bude:

​- navrhovanie a implementácia / udržiavanie sieťovej architektúry pre efektívnu a spoľahlivú IT infraštruktúru.
​- implementácia sieťového riešenia so zameraním na škálovateľnosť a bezpečnosť.
​- zodpovednosť za integráciu nových technológií na zlepšenie sieťovej infraštruktúry.
​- monitoring výkonnosti systému a zabezpečovanie správnosti jeho fungovania.
​- riešenie problémov (L2 a L3 Support).
​- integrácia a implementácia sieťových / bezpečnostných riešení.
​- správa, konfigurácia a údržba sietí a systémov (Cisco Catalyst, Cisco ASA, PaloAlto, Sophos UTM, VMware ESX, Aruba).​

- pracovné miesto v renomovanej spoločnosti so zodpovedajúcim platom a perspektívou osobného rozvoja (vzdelávanie, jazykové kurzy)
- rozsiahly zamestnanecký sociálny program, vrátane celotímových ako aj celofiremných podujatí a podpory športových a kultúrnych udalostí
- prispôsobiteľný pracovný čas, možnosť dodatočnej dovolenky a dní pracovného voľna
- práca v skúsenom medzinárodnom tíme

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]. Máme vždy viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 247 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je zahraničná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a viacerými pobočkami na Slovensku. Vyvíja širokú škálu produktov a systémov rôzneho technického vybavenia podľa požiadaviek zákazníkov z oblasti dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Na pozíciu Sieťový Administrátor:

- minimálne 5 ročná prax na obdobnej pozícii
- pokročilé teoretické znalosti v oblasti počítačových sietí a LAN/WAN.
- vedomosti na úrovni kurzu CCNP
- praktické skúsenosti so sieťovými prvkami - routre, switche, firewally a load balancery
- praktické súsenosti vrámci sieťovej bezpečnosti a VPN
- praktické skúsenosti s firewallmi Palo Alto (prípadne skúsenosti s firewallmi od iných vendorov a ochota pracovať s Palo Alto)
- v ideálnom pripáde skúsenosti s technológiami od spoločností Kemp a Sophos
- ochota participovať na second level pracovnej pohotovosti
- komunikatívny anglický jazyk (B2+)
- zodpovednosť, systematickosť, proaktivita a analytické myslenie
- schopnosť kooperácie v tíme a práce v stresových situáciách

Na pozíciu Sieťový Špecialista:

- minimálne 3-ročné skúsenosti na pozícii technickej podpory v prostredí podnikovej bezpečnosti.
​- znalosť bezpečnosti sieťovej infraštruktúry na zariadeniach firewall, router, switch a súvisiacich sieťových protokolov a konceptov
​- skúsenosti s produktami Firewall (Palo Alto, Cisco ASA, Sophos UTM)
​- skúsenosti s technológiami WAN, LAN, Wireless, Cloud Integration, Active Directory a Datacenter Technologies.
​- certifikácia CCNA/CCNP alebo relevantné skúsenosti.
​- znalosť technológií VPN.
​​- komunikatívny anglický jazyk (B2+)

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4793171  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac