Databázový špecialista (Informix + Linux)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
2 250 - 3 000 EUR/mesiacPlat sa odvíja od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a zanieteného INFORMIXÁKa, ktorý s nami bude rozvíjať náš projekt pre kľúčového hráča na trhu v oblasti zdravotného poistenia.

- spracovávanie kompletného návrhu architektúry databáz a databázovej bezpečnosti
- implementovanie nových riešení, testovanie, vyhľadávanie a odstraňovanie chýb
- podpora projektov formou konzultácií
- spolupráca s výrobcami a distribútormi
- vykonávanie prevádzkovej správy Informix databáz a vykonávanie monitoringu

- sebarozvoj
- stabilita
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]
Máme vždy viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2024 (ostáva ešte 246 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je stabilná a uznávaná Slovenská dodávateľská firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou databázových systémov
- hlboká znalosť správy zverených databázových produktov
- znalosti hľadania a riešenia problémov na databázovej vrstve
- skúsenosť s optimalizáciou databázových systémov
- skúsenosť s optimalizáciou SQL dotazov
- základné znalosti operačných systémov na úrovni jeho použitia pre potreby DB administrácie a potreby vytváranie pomocných DB skriptov
- všeobecný rozhľad v dalších oblastiach IT infraštruktúry
- skúsenosť s tvorbou databázových architektúr

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4793071  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 250 EUR/mesiac