Full-Stack Developer (Java/Kotlin, Angular/React)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
60 000 - 130 000 Kč/mesiacAtraktivní benefitní systém společnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro našeho klienta hledáme skušenýho fullstafck vývojáře, který by pracoval na rozmanitých projektech ze strany dodávatele.

- programovat aplikační kód včetne automatizovaných testú.
- spolupodílet sa na definovaní architekúry řešení a kroku potřebných na kontinuálni vývoj platformy
- navrhovat rozhraní a rozvíjet technologickú platformu - Java
- spolupodílet se na definovaní norem, pravidel s postupov vývoje a dizajnu
- spolupodálet se na výbere vhodních technologií pro danou práci

Zamestnanecké výhody, benefity

- zaměstnání v přední softwarové firmě s projekty u nás i v zahraničí
- práci na rozmanitých projektech, především v bankovním a finančním sektoru
- práci ve společnosti otevřených a schopných lidí
- přístup k odborným školením v oblasti vývoje a softwarového inženýrství, kde získáš nové odborné certifikáty
- možnost učit se cizí jazyky na prestižní jazykové škole
- prostor pro tvé vlastní inovace a nápady
- individuální přístup ke každému zaměstnanci a definovaný proces kariérního růstu
- atraktivní bonusy v závislosti na výsledcích firmy

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlete svůj životopis na email [email protected] . Máme vždy více pozic pro IT specialisty nejen na Slovensku a Česku, ale i na zahraničních projektech.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 247 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientem je přední společnost, která se zaměřuje především na vývoj SW na míru a svým klientům poskytuje komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Programovat aplikační kód včetně automatizovaných testů
- podílet se na definování architektury celého řešení a kroků potřebných pro kontinuální vývoj platformy
- navrhovat rozhraní a rozvíjet technologickou platformu - Java
- podílet se na definování norem, pravidel a osvědčených postupů vývoje a designu a na výběru správných technologií pro danou práci

Technologie se kterými se setkáš:
- Java, Kotlin, JavaScript, Typescript, Angular, React, Spring Boot, JPA
- Kubernetes, Kafka, OpenShift, Jenkins, PostgreSQL, REST API (Swagger)

- výhodou ti budou zkušenosti s microservices, cloudem (ideální AWS) as technologiemi Kafka, Redis a Kubernetes
- jsi týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi
- voje angličtina je na komunikativní úrovni a dokážeš diskutovat s klientem

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4779404  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/mesiac