Integračný Analytik (Prešov, Košice, Praha)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 3 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikovať so zákazníkmi klienta na úrovni technických zadávateľov a architektov
- Navrhovať integráciu medzi riešením klienta a systémami ich zákazníka
- Vytvárať integračne analýzy
- Integračné patterny
- Identifikácia a popis Use Case
- Návrh rozhrania služieb
- Vytváranie a udržiavanie dokumentácie
- Prinášať vlastnú invenciu do riešenia, tak aby maximálne vyhovovalo zákazníkovi klienta a súčasne využívalo moderné postupy a technológie

- Pravidelne sa schádzame k zdieľaniu noviniek, znalostí a hľadaniu riešení (tzv. Intraplatform meeting), organizujeme tzv. Technologické štvrtky, cross project days, apod.
- Kurzy angličtiny na pracovisku/online, interné a externé vzdelávacie aktivity, tímové i celofiremné večierky a športové turnaje, adrenalínové teambuildingy aj spoločné cestovanie.
- Pravidelný prísun kávy je pre nás nevyhnutnosťou, ale taktiež dbáme na tvoje zdravie a niekoľkokrát do týždňa u nás dostaneš vitamínovú bombu v podobe ovocnej a zeleninovej desiaty.
- Máme aj klasiku - paušál na stravu, multišportku, päť týždňov dovolenky, flexibilná pracovnú dobu a možnosť home-office

Prosím, zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Vždy máme otvorené viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Česku, ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 248 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient pomocou vlastného produktu, ktorý využívajú desiatky bánk na troch kontinentoch, stavia kompletné riešenie v oblasti digitálneho bankovníctva. Klient pomáha bankám stať sa digitálnymi lídrami a jeho systémy využívajú nielen zamestnanci bánk, ale aj desiatky miliónov klientov po celom svete prostredníctvom mobilných a webových aplikácií, ktoré klient vyvíja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Máš logické a analytické myslenie a skúsenosti s integračnou analýzou
- Základné znalosti integračných postupov a technológií výhodou
- Znalosť UML
- Systematickosť, spoľahlivosť a starostlivosť
- Dobré vyjednávacie schopnosti
- Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- Skúsenosť s OOP vyhodou

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4759857  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac