C# Developer (BA/ZA)

SourceFirst International s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s medzifunkčnými tímami pri navrhovaní, vývoji a zlepšovaní platformy, ktorá spája lekárske zariadenia.
- využitie svojich 5+ ročných praktických skúseností s vývojom softvéru v agilnom prostredí na poskytovanie vysokokvalitných riešení.
- preukázanie odborných znalostí v C# a .NET core, čím sa zabezpečí robustný a škálovateľný kód.
- aplikovanie dôkladných znalostí OOP princípov, SOLID designov a Clean Code praktík.
- implementácia automatizácie testovania a testovanie jednotiek na zabezpečenie spoľahlivosti softvéru.
- mentorovať a viesť juniorských vývojárov, podporujúc kultúru zdieľania znalostí a rastu.

- variabilný garantovaný bonus
- hybridný home office
- flexibilný pracovný čas
- extra sick dni
- doplnkový dôchodkový plán
- rozvojový a školiaci program (napr. jazykové kurzy)
- bohatý sociálny program
- práca v stabilnej spoločnosti
- referral program

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]. Máme vždy viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Čechách ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 248 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je technologická inovatívna spoločnosť, zameraná na priemysel, infraštruktúru, zdravotníctvo a dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Informačné technológie, Technológie, Telco

- 5+ ročné skúsenosti s programovaním v C# a .NET
- rozumenie OOP princípom, SOLID designom a Clean Code praktikám
- komunikatívna angličtina - B2+

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4759851  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac