Angular Developer (Angular, Web Services)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 3 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od predošlých skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie komplexných webových aplikácií s ohľadom na robustnosť a udržateľnosť
- tvorba nových prototypov používateľských rozhraní a funkcionalít
- identifikovať ideálne postupy implementácie pri komunikácií s UX špecialistami
- maximalizácia úžitkovej hodnoty
- tvoriť a udržiavať softvérovú a technickú špecifikáciu
- riešiť úlohy s prihliadnutím na dizajn to cost princípy

- flexibilný pracovný čas
- homeoffice
- doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- príspevok pri narodení dieťaťa
- odmena za odporučenie kandidáta na otvorenú pozíciu
- mobilný telefón, notebook a Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]. Máme vždy viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Čechách ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 248 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Jej cieľom je rozumieť podnikovým procesom zákazníkov a tvorba inovatívnych riešení najmä v štátnej správe, bankovníctve, poisťovníctve a priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Informačné Technológie, Technológie, Telco,

- pokročilé skúsenosti s Angularom
- samostatnosť pri riešení náročných úloh
- ochota a schopnosť pomôcť a poradiť kolegom
- znalosť HTML5/CSS3
- znalosť XML, XSD a JSON
- skúsenosť s Web Services (SOAP, REST) sú výhodou
- anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4759845  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac