C++ Developer BA/ZA/KE

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 700 - 3 200 EUR/mesiacPlatové podmienky závisia od seniority kandidáta. Súčasťou mzdy je aj garantovaný bonus vyplácaný raz ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj, modernizácia a údržba projektov v oblasti medicínskych zariadení
- účasť na definovaní rozsahu a cieľov projektu
- spolupráca so zainteresovanými stranami
- návrh a implemetácia softvéru a algortimov
- budete zapojený do celého procesu vývoja softvéru
- práca v agilnom tíme

- variabilný garantovaný bonus
- hybridný home office
- flexibilný pracovný čas
- extra sick dni
- doplnkový dôchodkový plán
- rozvojový a školiaci program (napr. jazykové kurzy)
- bohatý sociálny program
- práca v stabilnej spoločnosti
- referral program

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]
Mame vždy viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Česku, ale aj na zahraničných projektoch

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 247 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je technologická inovatívna spoločnosť, zameraná na priemysel, infraštruktúru, zdravotníctvo a dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti s vývojom úspešných softvérovych systémov
- skúsenosti s objektovo orientovanými jazykmi a frameworkami (C++)
- skúsenosti s vývojom systémovo orientovaných a distribuovaných softvérových platforiem
- komunikatívna angličtina (B2+)
- znalosti agilných metodológií vývoja softvéru
- silné analytické schopnosti, logické myslenie a zmysel pre detail
- dobrý time management, schopnosť organizovať a uprednostňovať projektové úlohy
- orientácia na zákazníka a cieľ
- skúsenosť s embedded vývojom je vítaná

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4759843  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac