Recruiter - IT Personalista (Bratislava)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Vyborne platove podmienky aj pre zivnostnikov aj pre TPP. Pozicia je vhodna aj ako dlhodoba brigada pre sikovneho studenta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mas pozitivny vztah k praci, nadstandardnemu vykonu, vysledkom a mas zaujem si vyskusat pracu Headhuntera a bavia ta technologie?
Vyberte si z nasich pobociek, kde chcete pracovat ak Vam Bratislava nevyhovuje (mzda je uvedena pre Bratislavu):
Bratislava, Banska Bystrica, Kosice.

Tvojou naplnou prace bude:

- aktivne vyhladavanie vhodnych kandidatov v databazach a socialnych sietach
- aktivne oslovovanie kandidatov mailom a telefonicky
- plna zodpovednost za pridelene pracovne pozicie, ktore obsadzujes
- spolupraca s kolegami v ramci spolocnosti
- praca s HR managermi na strane klienta, dohadovanie stretnuti s uchadzacmi o pracu, zaistovanie feedbackov na uchadzacov
- manazovanie tvojho vlastneho naboroveho procesu od A-Z

Solidny fixny plat a nadstandardne bonusy odvijajuce sa od tvojich vysledkov a vysledkov spolocnosti

Prosim posli svoj zivotopis spolu s lokalitou, o ktoru sa uchadzas na email [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

www.sourcefirstinternational.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

zodpovednost
pozitivny vztah k praci
zaujem plnit si svoje ciele a prekracovat ich
byt najlepsi
zodpovednost pri plneni a zapisovani vlastnej administrativy
timovy duch a zaujem pomahat a spolupracovat s kolegami

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3942198  Dátum zverejnenia: 24.7.2020