Recruiter - IT Personalista (Bratislava)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 450 EUR/mesiac850 Eur + provizie z fakturovanych sluzieb zamestnancom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mas pozitivny vztah k praci, nadstandardnemu vykonu, vysledkom a mas zaujem si vyskusat pracu Headhuntera a bavia ta technologie?
Vyberte si z nasich pobociek, kde chcete pracovat ak Vam Bratislava nevyhovuje (mzda je uvedena pre Bratislavu):
Bratislava, Banska Bystrica, Kosice, Brno.

Tvojou naplnou prace bude:

- aktivne vyhladavanie vhodnych kandidatov v databazach a socialnych sietach
- aktivne oslovovanie kandidatov mailom a telefonicky
- plna zodpovednost za pridelene pracovne pozicie, ktore obsadzujes
- spolupraca s kolegami v ramci spolocnosti
- praca s HR managermi na strane klienta, dohadovanie stretnuti s uchadzacmi o pracu, zaistovanie feedbackov na uchadzacov
- manazovanie tvojho vlastneho naboroveho procesu od A-Z

Solidny fixny plat a nadstandardne bonusy odvijajuce sa od tvojich vysledkov a vysledkov spolocnosti

Prosim posli svoj zivotopis spolu s lokalitou, o ktoru sa uchadzas na email [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

www.sourcefirstinternational.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednost
pozitivny vztah k praci
zaujem plnit si svoje ciele a prekracovat ich
byt najlepsi
zodpovednost pri plneni a zapisovani vlastnej administrativy
timovy duch a zaujem pomahat a spolupracovat s kolegami

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3763581  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 450 EUR/mesiac850 Eur + provizie z fakturovanych sluzieb zamestnancom