IT Recruiter, Špecialista náboru (Banská Bystrica, Bratislava, Brno, Košice)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica, Košice, Brno - město
Termín nástupu
01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Ak rád komunikuješ s ľudmi, si motivátor, máš pozitívny vzťah k práci a výsledkom, ktoré ťa posúvajú vpred, pošli nám svoj životopis.
Prosím napíš nám aj lokalitu, v ktorej chceš pracovať (Bratislava, Brno, Banská Bystrica, Košice).

Čo ťa bude čakať:
• zodpovednosť za vyhľadávanie vhodných kandidátov v databáze a na sociálnych sieťach
• aktívne oslovovanie kandidátov telefonicky alebo emailom
• hodnotenie pracovných skúseností, overovanie jazykových znalostí
• spracovanie podkladov v rámci procesu náboru kandidátov
• aktívna spolupráca s kolegami v rámci spoločnosti
• riešenie zložitých situácií, ktoré komplikujú proces náboru
• komunikácia s kandidátmi a klientmi na dennej báze (dohadovanie stretnutí , zaisťovanie spätnej väzby, atď.)
• manažovanie tvojho vlastného procesu od A – Z

• práca v stabilnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• možnosť odborného rastu
• samostatná práca s fixným platom a nadštandardnými bonusmi súvisiacími s výsledkami tvojej práce

Prosím napíš nám aj lokalitu, v ktorej chceš pracovať (Bratislava, Brno, Banská Bystrica, Košice) na email [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• dobré komunikačné schopnosti a zručnosti v slovenskom a anglickom jazyku
• motivovať a nie byť motivovaný druhými
• dynamická osobnosť
• samostatnosť, proaktivita
• zodpovednosť
• ochota sa neustále zdokonalovať, učiť sa a byť najlepší
• tímový duch, radosť z úspešnej spolupráce s kolegom

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3237632  Dátum zverejnenia: 9.11.2017