INÁ HALUŠKA - vybuduj s nami najlepšiu haluškáreň na Slovensku - kuchár

Sounio s.r.o.

Miesto práce
Halenárska, Trnava
Termín nástupu
hneď
1 200 EUR/mesiacTvoja mzda je 800 eur v čistom, každý rok sa zvýši o 50 eur v čistom, budeš dostávať narodeninový bonus 50 eur, bonus na základe tržby, letnú a zimnú prémiu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poviem ti narovinu. Potrebujeme zodpovedného kolegu, ktorý sa s nami bude snažiť o to, aby sa tu ľudia vždy cítili dobre, skvelo sa najedli a radi sa vrátili zas a zas.
Varíme halušky, takže to je to, čo budeš robiť. Variť. Nemusíš byť kuchár, my Ťa naučíme všetko, čo potrebuješ vedieť. Stačí, aby si bol šikovný a pozitivne naladený ;-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Voláme sa Iná Haluška, možno si už o nás počul/a, ale ak nie, sme originálne bistro v Trnave s konceptom založeným na tradičnom jedle - haluškách, no pripravovaným na rôzne spôsoby.
Každým rokom sa nejakým spôsobom posúvame vpred a tento rok nie je výnimkou :) Otvárame nové priestory, rozširujeme ponuku a zväčšujeme takisto svoj tím.
Ideme rásť, tak poď rásť s nami :)
ID: 4186582  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac