Advokátsky koncipient, pobočka Žiar nad Hronom

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
január 2021, dohoda nástupu možná
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacmzda dohodou, podľa skúseností, vedomostí a praxe (pravidelné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právneho poradenstva klientom kancelárie. Príprava, pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov. Príprava súdnych podaní. Vypracovanie právnych analýz, resp. stanovísk. Zastupovanie klientov pred súdmi, inými orgánmi, protistranami. Komunikácia s klientom. Vykonávanie ďalších pracovných úloh súvisiacich s postavením advokátskeho koncipienta.

- práca v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárii,
- komplexná príprava na povolanie advokáta,
- možnosť odborného a finančného rastu,
- priestor pre samostatnú prácu s klientom,
- pravidelné odmeny,
- veľký tím.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list, štruktúrovaný životopis (v slovenskom aj anglickom jazyku) a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, time-management, rozhodnosť a flexibilita,
- proaktívne, logické a analytické myslenie,
- reprezentatívne vystupovanie a profesionalita v komunikácii dovnútra aj navonok,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- vysoká vnútorná motivácia.

Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. vznikla v roku 2003 a veľmi rýchlo sa etablovala na slovenskom trhu právnych služieb, pričom v súčasnosti je podľa rebríčka zostaveného vydavateľom The Slovak Spectator najväčšou slovenskou advokátskou kanceláriou čo do počtu právnikov (65). Sme jednou z popredných advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi skúsenosťami a komplexné právne služby poskytujeme vo všetkých oblastiach práva. Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. je každoročne oceňovaná v rámci súťaže týždenníka TREND a vydavateľstva EPRAVO Group „Právnická firma roka“. V tomto roku sa stala veľmi odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť reštrukturalizácie a insolvencie, oblasť sporovej agendy, oblasť verejného obstarávania a oblasť daňového práva, ako i odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť práva hospodárskej súťaže, oblasť developerských projektov a práva nehnuteľností a oblasť bankovníctva a financií. Viac informácií o našej advokátskej kancelárii nájdete na www.akss.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šoltésovej 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. LL. M. Milan Gocník
E-mail: poslať životopis
ID: 4014125  Dátum zverejnenia: 23.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac