Advokátsky koncipient

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
Záhradnícka, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• právne služby predovšetkým v oblasti obchodného a občianskeho práva,
• príprava právnych stanovísk a analýz,
• príprava súdnych podaní,
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov,
• agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností,
• účasť na právnych auditoch.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárii, s možnosťou získania praktických skúseností v rôznych oblastiach práva. Mladý kolektív, zaujímavá a odborne náročná práca.

Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. vznikla v roku 2003 a veľmi rýchlo sa etablovala na slovenskom trhu právnych služieb, pričom v súčasnosti je podľa rebríčka zostaveného vydavateľom The Slovak Spectator najväčšou slovenskou advokátskou kanceláriou čo do počtu právnikov (65). Sme jednou z popredných advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi skúsenosťami a komplexné právne služby poskytujeme vo všetkých oblastiach práva. Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. je každoročne oceňovaná v rámci súťaže týždenníka TREND a vydavateľstva EPRAVO Group „Právnická firma roka“. V tomto roku sa stala veľmi odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť reštrukturalizácie a insolvencie, oblasť sporovej agendy, oblasť verejného obstarávania a oblasť daňového práva, ako i odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť práva hospodárskej súťaže, oblasť developerských projektov a práva nehnuteľností a oblasť bankovníctva a financií. Viac informácií o našej advokátskej kancelárii nájdete na www.akss.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Advokátske kancelárie

Informácie o výberovom konaní
Kontaktná osoba: JUDr. Mojmír Širila

Životopis spolu s motivačným listom v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku a so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov žiadame poslať na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
• dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,
• samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu,
• prax v advokátskej kancelárii je výhodou,
• znalosť práce s ASPI výhodou

SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o je renomovaná advokátska kancelária, zaradená do prestížneho medzinárodného rebríčka advokátskych kancelárii LEGAL 500. Pravidelne sa umiestňujeme na 1. mieste v TOP 10 najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka. advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3697273  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 € + odmeny