Advokát

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
Šoltésovej 14, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• právne služby predovšetkým v oblasti obchodného a občianskeho práva,
• príprava právnych stanovísk a analýz,
• príprava súdnych podaní,
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov,
• agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností,
• účasť na právnych auditoch.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárii, s možnosťou získania praktických skúseností v rôznych oblastiach práva. Mladý kolektív, zaujímavá a odborne náročná práca.

Životopis spolu s motivačným listom v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku a so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov žiadame poslať na mailovú adresu job@akss.sk.

Termín nástupu: máj 2018/podľa dohody
Kontaktná osoba: JUDr. Milan Gocník, LL.M.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,
• schopnosť odborne viesť ľudí,
• znalosť anglického jazyka,
• samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu.

Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. vznikla v roku 2003 a veľmi rýchlo sa etablovala na slovenskom trhu právnych služieb, pričom v súčasnosti je podľa rebríčka zostaveného vydavateľom The Slovak Spectator najväčšou slovenskou advokátskou kanceláriou čo do počtu právnikov (65). Sme jednou z popredných advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi skúsenosťami a komplexné právne služby poskytujeme vo všetkých oblastiach práva. Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. je každoročne oceňovaná v rámci súťaže týždenníka TREND a vydavateľstva EPRAVO Group „Právnická firma roka“. V tomto roku sa stala veľmi odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť reštrukturalizácie a insolvencie, oblasť sporovej agendy, oblasť verejného obstarávania a oblasť daňového práva, ako i odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť práva hospodárskej súťaže, oblasť developerských projektov a nehnuteľností a oblasť bankovníctva a financií. Viac informácií o našej advokátskej kancelárii nájdete na www.akss.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šoltésovej 14
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3359785   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou