Advokátsky koncipient

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacmzda dohodou, podľa skúseností, vedomostí a praxe, plus pravidelné ročné odmeny nad rámec mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• právne služby predovšetkým v oblasti obchodného, občianskeho a pracovného práva
• príprava právnych stanovísk a analýz
• príprava podaní na súdy a na iné orgány verejnej moci
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
• agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností
• účasť na rokovaniach s klientmi
• zastupovanie v konaniach pred súdmi a inými orgánmi verejnej moci

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárii (cca 60 právnikov), s možnosťou získania praktických skúseností v rôznych oblastiach práva, vrátane sporovej agendy. Mladý kolektív, zaujímavá a odborne náročná práca.

Predmetom výberového konania je obsadenie pracovného miesta advokátskeho koncipienta pre pobočku v Nitre, s miestom výkonu práce v Nitre. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu pošlite prosím svoj motivačný list, fotografiu a životopis v slovenskom a v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• lojalita, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu,
• vysoká úroveň písomného prejavu, dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie
• prax v advokátskej kancelárii je výhodou, ako aj predchádzajúci študijný pobyt v zahraničí,
• výhodou je aj dobrá znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka

Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. vznikla v roku 2003 a veľmi rýchlo sa etablovala na slovenskom trhu právnych služieb, pričom v súčasnosti je podľa rebríčka zostaveného vydavateľom The Slovak Spectator najväčšou slovenskou advokátskou kanceláriou čo do počtu právnikov (65). Sme jednou z popredných advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi skúsenosťami a komplexné právne služby poskytujeme vo všetkých oblastiach práva. Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. je každoročne oceňovaná v rámci súťaže týždenníka TREND a vydavateľstva EPRAVO Group „Právnická firma roka“. V tomto roku sa stala veľmi odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť reštrukturalizácie a insolvencie, oblasť sporovej agendy, oblasť verejného obstarávania a oblasť daňového práva, ako i odporúčanou advokátskou kanceláriou pre oblasť práva hospodárskej súťaže, oblasť developerských projektov a práva nehnuteľností a oblasť bankovníctva a financií. Viac informácií o našej advokátskej kancelárii nájdete na www.akss.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šoltésovej 14
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3139053  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac