Manažér nákupu a predaja agrokomodít

SOUFFLET AGRO a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacAktraktívna pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SOUFFLET AGRO je súčasťou skupiny SOUFFLET. SOUFFLET GROUP je francúzsky rodinný potravinársky a poľnohospodársky holding medzinárodného rozsahu.
V rámci rozširovania svojich aktivit na slovenskom trhu hľadá SOUFFLET AGRO nasledovnú pracovnú pozíciu:

ČO BUDETE U NÁS ROBIŤ?
• Rozvíjať oddelenie agrokomodít v rámci novootvorenej organizácie SOUFFLET AGRO na území Slovenské republiky
• Implementovať marketingovú a obchodnú stratégiu tohto oddelenia na území Slovenskej republiky
• V úzkej spolupráci s obchodným tímom Soufflet Agro na Slovensku a príslušnými oddeleniami Soufflet Agro v Prostejove, budete zabezpečovať dodávateľsko odberateľské vzťahy v obchodovaní s agrokomoditami
• Prinášanie optimálnych logistických riešení v spolupráci s logistickým oddelením v Prostejove
• Súčasťou pracovnej pozície je rozvíjanie vzťahov s našimi dodávateľmi (poľnohospodárska prvovýroba) a odberateľmi na území SR a taktiež v zahraničí
• Intenzívna komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci SOUFFLET AGRO a.s. za účelom využitia maximálnej synergie a rozvoja
• Budovať pozitívny obraz značky SOUFFLET na slovenskom trhu

ČO OD VÁS POTREBUJEME A UVÍTAME?

• VŠ vzdelanie v ekonomickom alebo technickom odbore (odbor poľnohospodárstvo resp. potravinárstvo je výhodou)
• Minimálne skúsenosti v obchodovaní s agrokomoditami sú potrebné
• Znalosť prostredia agrosektoru
• Inovatívny a zákaznícky orientovaný prístup
• Podnikateľský duch
• Otvorená myseľ a kreativita
• Velmi dobré obchodné a komunikačné schopnosti
• Znalosť MS Office
• Anglický alebo nemecký jazyk
• Aktívny vodič sk. B

ČO VÁM PONÚKAME?
• Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúci systém odmeňovania (fixný mesačný plat od 1500 eur, podľa profilu a skúseností uchádzača). Atraktívna pohyblivá zložka závislá od dosiahnutých obchodných cieľov.
• Možnosti neustálého vzdelávania v prostredí medzinárodnej spoločnosti
• Možnosti postupného kariérneho rastu
• Notebook a mobilný telefón
• Služobné auto aj k súkromnému použitiu
• 5 týždňov dovolenky
• Stravenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohododárstvo a potravinárstvo, obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Praxe v obchodovaní s agrokomoditami

SOUFFLET AGRO a.s. zo sídlom v Bratislave je súčasťou GROUPE SOUFFLET, francúzskej poľnohospodárskej spoločnosti, ktorá vznikla ako rodinná firma v roku 1900 a jej pole pôsobnosti sa pomaly rozširovalo z Francúzska do Európy a ďalej do celého sveta. V súčasnosti skupina zamestnáva 7520 zamestnancov, vlastní výrobné závody ako vo Francúzsku, tak i v cudzine a jej obchodné aktivity sú rozdelené do deviatich divízií: poľnohospodárstvo, sladovnícky priemysel, mlynársky priemysel, vinárstvo, medzinárodný obchod, spracovanie kukurice, ingrediencie, ryža a strukoviny a biotechnológie.
Súčasná spoločnosť SOUFFLET AGRO a.s. vznikla v júny 2007, sídli v Bratislave a zamestnáva viac ako 140 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4024822  Dátum zverejnenia: 25.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac