Údržbár

SOŠ technická Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Vranovská 4, Petržalka
Termín nástupu
2020-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbár

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
65

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Znalosť práce s PC
práca s počítačom, základy

Vzdelanie
Stredoškolské elektrotechnické vzdelanie
min. vyhláška podľa §21

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
zodpovednosť za elektroinštalácie a opravy elektrických zariadení
drobné opravy a údržba (výmeny žiaroviek, osvetľovacích telies, výmena zámkov, vodovodných batérií, umývadiel, tesnení, oprava omietky, maľovanie a iné)
stavebné práce (vybudovanie priečky, búranie, montáž potrubí, umývadiel, záchodov, oprava podláh, pokládka podláh a pod.)
presúvanie nábytku, montáž nábytku, príprava separovaného odpadu na odvoz, údržba zelene (kosenie trávnika, strihanie drevín)
A podobné práce podľa potreby školy, dielne alebo internátu
Pracovný čas 37,5 hodiny/týždenne, týždeň dovolenky navyše na základe kolektívnej zmluvy
Plat: podľa Zákona 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (580 až 680 eur podľa dĺžky praxe)

ID: 3927075  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.