Majster odbornej výchovy

SOŠ polygrafická Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Račianska 190, Nové Mesto
Termín nástupu
2018-09-03

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
HTML 5, CSS 3, Java Script, Adobe CC

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.
Grafika digitálnych médií, Elektrotechnika

Ďalšie požiadavky
Očakávame ochotu vzdelávať sa v odbore, spolupracovať pri tvorbe a realizácii projektov, pripravovať vzdelávacie materiály a školský vzdelávací program v odborných vyučovacích predmetoch.
Vyučovacie predmety: Odborný výcvik – tvorba webstránok
Nástupný plat - 800,00 €

Žiadosti o prijatie zasielajte na adresu [email protected]

ID: 3390209  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.