Obchodník / Obchodný zástupca

SOS odškodňovacia spoločnosť, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 000 EUR/mesiacPredpoklad priemerného mesačného zárobku na úrovni od 1000 € do 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš atraktívne zamestnanie? Chceš byť pánom svojho času? Chceš sa aktívne podielať na výške svojho príjmu? Chceš si zachovať nezávislosť v rozhodovaní o pracovnom nasadení ? Táto ponuka, môže byť pre Teba ideálna:

- aktívne oslovenie poškodených účastníkov dopravnej nehody, pracovného úrazu
- predstavenie služby/ odškodnenia poškodenému/
- spracovanie kompletného servisu poškodenému /lekár, znalec, advokát/
- komplexná pomoc pri uplatnení a preukázaní nároku na odškodnenie zo zákona
- vyhľadávanie poškodených na zdraví po dopr. nehodách a úrazoch
- budovanie tímu OZ

- bezkonkurenčná provízia ( provízný systém až do výšky 30 % !!! )
- pravidelné vzdelávanie
- vysokomotivačné ohodnotenie ( sútaže , bonusy - finančné, vecné , rekreačné pobyty aj mimo SR)
- marketingová podpora zo strany zamestnávateľa

Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách. Spoločnosť bude vyhodnocovať reakcie kandidátov ( životopis) . Následne vhodných záujemcov bude pozývať na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

služby, obchod, poistenie ( výhodou)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vhodné pre výsluhového dôchodcu
- vhodné pre finančných poradcov
- vhodné pre ľudí pracujucích v zdravotníckom sektore
- prax v oblasti komunikácie s klientom VÝHODOU
- znalosti z oblasti poisťovníctva vítané

Sme úspešna spoločnosť pôsobiaca na trhu 4 roky (so skúsenostami 8 rokov) v oblasti poskytovania servisu pri zísakavaní odškodnenia na zdraví a majetku z povinného zmluvného poistenia mot. vozidiel. Taktiež sa zaoberáme odškodnením pracovných úrazov.
ID: 3823890  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacPredpoklad priemerného mesačného zárobku na úrovni od 1000 € do 2000 €